Tallulah-walentynki

 

Pedicure leczniczy to zabieg podologiczny polecany dla osób z różnymi, często bolesnymi problemami stóp, takimi jak odciski, modzele, nagniotki lub wrastające paznokcie. Już po jednym zabiegu klient czuje ogromną ulgę, ale największe rezultaty – zarówno w przypadku pań, jak i panów – pojawiają się wtedy, gdy pedicure leczniczy powtarzamy regularnie co kilka tygodni.

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że właśnie jemu potrzebny jest pedicure leczniczy. Warszawa narzuca jednak swoje tempo: stres, pośpiech, tempo życia, ale też nie zawsze wygodne obuwie, uprawianie sportów lub skłonności genetyczne i alergiczne to wszystko czynniki, które mogą niekorzystnie wpływać na kondycję naszych stóp. Wbrew pozorom są one bardzo wrażliwe, a jednocześnie mocno eksploatowane – to na nich skupia się ciężar całego ciała.

Na zabieg podologiczny warto się zgłosić jak najwcześniej: najlepiej wtedy, gdy problemy ze stopami dopiero się zaczynają. Nasza manicurzystka zanalizuje wtedy problem, doradzi również odpowiednią pielęgnację w domu. Żadnej ze zmian nie można jednak lekceważyć – wszystko jedno, czy są to małe pęcherze czy duże odciski, pęknięcie pięty albo kurzajki, niemożliwe do usunięcia w warunkach domowych nagniotki albo bolesne, wrastające paznokcie, które wymagają założenia specjalnej klamry.