DEPILACJA WOSKIEM / DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

DEPILACJA WŁOSÓW

Mimo powracającej mody na naturalność, jedno się nie zmienia: gładka skóra to piękna skóra. Poza urodą ważna jest też higiena – systematyczne usuwanie niechcianego owłosienia bardzo pomaga w jej utrzymaniu.

Najbardziej powszechne metody depilacji – maszynką lub depilatorami – powodują niestety podrażnienia skóry, krostki, a w dodatku są krótkotrwałe. W Tallulah Hair & Beauty istnieje kilka metod profesjonalnego pozbywania się włosów. Którą wybrać?

Nasze zabiegi depilacji 

DEPILACJA WOSKIEM ZWYKŁYM

Wosk to od lat najbardziej popularna metoda depilacji, ponieważ jest stosunkowo niedroga i daje natychmiastowy efekt. W Tallulah Hair & Beauty używamy wosków pozbawionych alergenów, dzięki czemu minimalizujemy ewentualne podrażnienia po depilacji. Jest to zabieg stosunkowo krótki, choć niestety dość nieprzyjemny. Sprawdza się za to przy wszystkich partiach ciała: od pach poprzez ręce i nogi aż po bikini.

Trzeba jednak pamiętać, że przed depilacją należy przez dwa tygodnie nie golić włosów. Sam efekt utrzymuje się ok. 2 do 3 tygodni.

Depilacja woskiem Lycon

Lycon to jeden z najpopularniejszych na świecie wosków rodem z Australii. Wyprodukowany jest z naturalnych składników, takich jak olejki, żywice i wosk pszczeli – dzięki temu nie ciągnie się, co powoduje, że zabieg depilacji jest mniej bolesny. Depilacja Lyconem jest też bardzo dokładna i skuteczna: efekt utrzymuje się do 3-4 tygodni.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Niezwykle popularna na świecie metoda depilacji, która w Polsce wciąż zdobywa dopiero popularność. Głównie dlatego, że skuteczność pasty cukrowej zależy od dwóch czynników: materiałów wysokiej jakości (a nie tanich podróbek) oraz doświadczenia i precyzji kosmetyczki. W Tallulah Hair & Beauty gwarantujemy jedno i drugie.

Używana w naszym salonie pasta cukrowa zawiera wodę, cukier i ekstrakt z cytryny: nie ma więc w składzie substancji, które mogłyby uczulać. Również sposób aplikowania powoduje, że jest to najmniej bolesna depilacja, a jednocześnie najbardziej skuteczna: nie podgrzewamy pasty (w przeciwieństwie do wosku), nakładamy ją pod włos, a zrywamy razem z włosem. Dzięki temu włosy wyrywane są razem z cebulkami, a skóra pozostaje tylko lekko zaczerwieniona.

Efekty utrzymują się do 3-5 tygodni.

NIE WIESZ, CO WYBRAĆ?

Umów się z naszą kosmetyczką na bezpłatną konsultację. Dzięki temu dopasujesz sposób depilacji do swojego typu włosów oraz oczekiwań.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Pani Anetka jak zwykle niezastąpiona, zabieg szybki przeprowadzony mega delikatnie i w niesamowicie miłej atmosferze. Polecam!

Agnieszka R.

Pani Anetka jest świetna!

Leonard L.

Dokładność, precyzja, no i naprawdę trwałe efekty. Długo szukałam dobrego specjalisty od depilacji – i wreszcie znalazłam! 

Marta W.

Przychodzę regularnie, bo naprawdę warto!

Michalina S.

CENY DEPILACJI

 
wosk zwykływosk Lyconpasta cukrowa
pachy50 zł70 zł80 zł
całe nogi140 zł170 zł 250 zł
całe ręce80 zł110 zł 110 zł
wąsik (lub broda)45 zł 60 zł60 zł
łydki70 zł110 zł 110 zł
uda90 zł110 zł 110 zł
bikini70-90 zł110-160 zł140-170 zł
ramiona lub przedramiona60 zł70 zł80 zł
tors100 zł120 zł120 zł
plecy100 zł120 zł120 zł

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W TALLULAH HAIR & BEAUTY

NAJPIĘKNIEJSZYM SALONIE W WARSZAWIE

A MOŻE DEPILACJA LASEROWA?

Jeśli myślisz o trwałym pozbyciu się niechcianych włosów, sprawdź możliwości depilacji laserowej Lightsheer Desire! 

LUBISZ TRWAŁY MANICURE?

Manicure tytanowy to nowa propozycja dla osób, które chcą wzmocnić osłabione paznokcie – i cieszyć się trwałym kolorem!

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBREGO FRYZJERA?

W naszym salonie znajdziesz znakomitych fachowców, którzy na strzyżeniach i koloryzacjach znają się doskonale. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY