FRYZJER MĘSKI / STYLISTA MĘSKI

Męski punkt widzenia. I strzyżenia

MĘSKIE CIĘCIE. MĘSKA SPRAWA

       Undercut, fade, slide part, pompadour… Nie wiesz, co te określenia znaczą? Nie musisz. Barberzy prześcigają się często w specyficznych nazwach technik strzyżeń męskich i męskich stylizacji. Ale najlepiej zostawić tę wiedzę fachowcom. Takim jak Darek z Tallulah Hair & Beauty, fryzjer męski z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. 

       Nowoczesny mężczyzna wie, że wygląd ma znaczenie i o siebie dba, ale nie ma ochoty ani czasu ścigać się z modą. Chce fryzury, która będzie dopasowana do jego twarzy i osobowości, czasem bardziej klasycznej, czasem bardziej nowoczesnej, ale przede wszystkim wygodnej i łatwej w codziennej pielęgnacji. To właśnie zapewnia dobry fryzjer męski. 

       Naszymi klientami są prezesi dużych, międzynarodowych firm i młodzi studenci, mieszkający w Warszawie obcokrajowcy i przedstawiciele ambasad, artyści, muzycy, biznesmeni i aktorzy. Przychodzą regularnie, gdy chcą odświeżyć fryzurę lub gruntownie coś na głowie zmienić. I dlatego, że świetnie się w naszym międzynarodowym salonie czują.

MĘSKIE TEMATY

zDSC_8596 (1)

CIĘCIE 

       Strzyżenie męskie jest sztuką samą w sobie – o ile wykonuje je fachowiec. Dobrze obcięte włosy potrafią zniwelować niedoskonałości urody, dodać pewności siebie, a przede wszystkim są łatwe w codziennej pielęgnacji.

beard

BRODA

       Zarost każdego mężczyzny jest inny – i wymaga indywidualnego traktowania. Niektórzy lubią fantazyjne, miesiącami pielęgnowane brody, inni – delikatny, dobrze przystrzyżony zarost. W Tallulah Hair & Beauty potrafimy dopasować trymowanie brody i do potrzeb, i do fryzury, i do twarzy oraz osobowości.

George1

TUSZOWANIE SIWIZNY

       To prawda, siwizna może dodawać uroku – zwłaszcza jeśli odpowiednio się ją pielęgnuje. W Tallulah Hair & Beauty oferujemy m.in. szybkie i bezpieczne zabiegi tuszowania siwych włosów, dzięki którym włosy wyglądają naturalnie i nie pozostawiają odrostu.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W TALLULAH HAIR & BEAUTY

NAJPIĘKNIEJSZYM SALONIE W WARSZAWIE

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Strzyżenie u Darka – prawdziwa klasa. Rzadko kto tak dobrze zna się na męskich strzyżeniach. Polecam! 

Marek F.

Jestem zachwycony. Obsługą, serdecznością, wystrojem salonu. To poziom światowy! Franek jest Mistrzem 🙂  #pięknie 

Tomasz S.

Sprawnie, a dokładnie i precyzyjnie. Elegancko, ale nowocześnie. Darek to fachowiec, jakich nie ma – zdecydowanie najlepszy męski fryzjer w Warszawie! I w jakim niezwykłym miejscu 🙂 

Robert G.

Do Darka przychodzę regularnie – i nie zamierzam tego zmieniać. Nie dość, że mistrz, to jeszcze fajny człowiek! 

Michał S.

DAREK KLIMCZUK – FRYZJER MĘSKI

       Szukasz naprawdę dobrego fryzjera męskiego w Warszawie, który łączy wiedzę, rzemiosło, doświadczenie, pasję i pomysłowość? Darek od kilkudziesięciu lat specjalizuje się wyłącznie w strzyżeniach dla panów: potrafi okiełznać najbardziej niesforne włosy, zaszaleć ze strzyżeniem lub zaproponować klasyczną elegancję. Chętnie zajmuje się też trymowaniem brody, a także znakomicie doradza w sprawach codziennej pielęgnacji i stylizacji. Co potwierdza rzesza jego stałych klientów, którzy od lat nie oddają swoich włosów w ręce nikogo innego.

CENY USŁUG DLA PANÓW: 

strzyżenie męskie u Darka (fryzjer męski) – 95 zł

strzyżenie męskie u pozostałych stylistów: 80 – 90 zł

strzyżenie męskie i trymowanie brody: 140 zł

tuszowanie siwizny ze strzyżeniem: 200 zł

zzDSC_8743
men-8
men-9
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

NASZE USŁUGI DLA PANÓW

możesz sprawdzić na naszej stronie rezerwacyjnej. 

CHCESZ ZADBAĆ O DŁONIE I STOPY?

W Tallulah regularnie dbamy o dłonie mężczyzn, ale nie tylko: systematyczny pedicure leczniczy rozwiązuje wszelkie problemy związane ze stopami. 

CHCESZ ODŚWIEŻYĆ SWOJĄ TWARZ?

Nasi specjaliści oferują różne zabiegi kosmetyczne dedykowane specjalnie dla panów i dostosowane do potrzeb ich skóry. 

PROBLEMY Z WŁOSAMI?

O przerzedzające się włosy warto zadbać jak najszybciej – mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg dla panów, którzy zauważają u siebie utratę włosów. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY