MANICURE TYTANOWY, czyli z duchem czasu

Nasze klientki często borykają się z problemem słabych, zniszczonych paznokci, a ponieważ żyją aktywnie, potrzebują takiego zabiegu na dłonie, który paznokciom doda zdrowia, a jednocześnie zapewni trwały kolor. Takie możliwości daje właśnie nowy, rewolucyjny zabieg manicure’u tytanowego: metoda trwałej, bezpiecznej, a przede wszystkim zdrowej stylizacji paznokci.

MANICURE TYTANOWY: zastrzyk zdrowia dla zniszczonych paznokci 

Manicure tytanowy to nowoczesny sposób stylizacji paznokci pudrami, który nie tylko nie niszczy płytki paznokcia, ale wzmacnia ją i odżywia. Wszystko dzięki pudrom z dwutlenkiem tytanu, które są zastrzykiem zdrowia: zawierają m.in. odżywiające paznokcie składniki, czyli wapń, witaminy A, E, D3 i B5. Szczególnie polecany jest dla więc dla klientek z osłabionymi, zniszczonymi paznokciami – ich wygląd i stan znacząco poprawi się już po kilku tygodniach.

JAK WYKONUJE SIĘ I JAK WYGLĄDA MANICURE TYTANOWY? 

W przeciwieństwie do manicure’u hybrydowego manicure tytanowy nie wymaga używania lamp UV i LED. Zabieg polega na kilkuwarstwowym nakładaniu pudrów, które nie wymagają dodatkowego utwardzania. Efektem jest naturalny, błyszczący kolor, który utrzymuje się do trzech, a nawet czterech tygodni: nie zalecamy dłuższych odstępów ze względu na to, że naturalny odrost płytki paznokcia nie wygląda wtedy estetycznie.

W Tallulah Hair & Beauty klientki mogą wybierać kolor z wielu fantazyjnych odcieni. Trzeba jednak pamiętać, by nie zdejmować manicure’u tytanowego samodzielnie, ale w salonie kosmetycznym: zabieg zdejmowania wykonujemy naszym klientkom bezpłatnie.

MANICURE TYTANOWY – PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI 

Coraz więcej klientek zwraca się do nas z pytaniem o możliwość przedłużenia paznokci. Maniture tytanowy jest na to świetnym sposobem – przedłużenie możliwe jest na naturalnej płytce, na szablonie lub w wersji French. Mniej więcej co 3 tygodnie zalecamy wówczas tzw. uzupełnienie przedłużenia, żeby z powodu odrostu paznokcie wyglądały wciąż pięknie i naturalnie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie manicure’u tytanowego, umów się z naszą manicurzystką na bezpłatną konsultację: z chęcią odpowie na wszystkie pytania.

 

MANICURE TYTANOWY