DEPILACJA WOSKIEM / DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

MANICURE TYTANOWY, czyli z duchem czasu

Nasze klientki często borykają się z problemem słabych, zniszczonych paznokci, a ponieważ żyją aktywnie, potrzebują takiego zabiegu na dłonie, który paznokciom doda zdrowia, a jednocześnie zapewni trwały kolor. Takie możliwości daje właśnie nowy, rewolucyjny zabieg manicure’u tytanowego: metoda trwałej, bezpiecznej, a przede wszystkim zdrowej stylizacji paznokci.

Na czym polega manicure tytanowy? 

Zastrzyk zdrowia dla zniszczonych paznokci

       Manicure tytanowy to nowoczesny sposób stylizacji paznokci pudrami, który nie tylko nie niszczy płytki paznokcia, ale wzmacnia ją i odżywia. Wszystko dzięki pudrom z dwutlenkiem tytanu, które są zastrzykiem zdrowia: zawierają m.in. odżywiające paznokcie składniki, czyli wapń, witaminy A, E, D3 i B5. Szczególnie polecany jest dla więc dla klientek z osłabionymi, zniszczonymi paznokciami – ich wygląd i stan znacząco poprawi się już po kilku tygodniach.

Jak wykonuje się manicure tytanowy?

       W przeciwieństwie do manicure’u hybrydowego manicure tytanowy nie wymaga używania lamp UV i LED. Zabieg polega na kilkuwarstwowym nakładaniu pudrów, które nie wymagają dodatkowego utwardzania. Efektem jest naturalny, błyszczący kolor, który utrzymuje się do trzech, a nawet czterech tygodni: nie zalecamy dłuższych odstępów ze względu na to, że naturalny odrost płytki paznokcia nie wygląda wtedy estetycznie.

Kolory, trwałość i zdejmowanie

W Tallulah Hair & Beauty klientki mogą wybierać kolor z wielu fantazyjnych odcieni: coraz chętniej decydują się również na stylowo wyglądający manicure tytanowy w wersji french.

Trzeba też pamiętać, by nie zdejmować manicure’u tytanowego samodzielnie, ale w salonie kosmetycznym. Klientkom, które zakładały manicure tytanowy w naszym salonie, zdejmujemy go bezpłatnie.

NIE WIESZ, CO WYBRAĆ?

Umów się z naszą kosmetyczką na bezpłatną konsultację. Dzięki temu dopasujesz sposób depilacji do swojego typu włosów oraz oczekiwań.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Pani Anetka jak zwykle niezastąpiona, zabieg szybki przeprowadzony mega delikatnie i w niesamowicie miłej atmosferze. Polecam!

Agnieszka R.

Pani Anetka jest świetna!

Leonard L.

Dokładność, precyzja, no i naprawdę trwałe efekty. Długo szukałam dobrego specjalisty od depilacji – i wreszcie znalazłam! 

Marta W.

Przychodzę regularnie, bo naprawdę warto!

Michalina S.

CENY DEPILACJI

 
wosk zwykływosk Lyconpasta cukrowa
pachy50 zł70 zł80 zł
całe nogi140 zł170 zł 250 zł
całe ręce80 zł110 zł 110 zł
wąsik (lub broda)45 zł 60 zł60 zł
łydki70 zł110 zł 110 zł
uda90 zł110 zł 110 zł
bikini70-90 zł110-160 zł140-170 zł
ramiona lub przedramiona60 zł70 zł80 zł
tors100 zł120 zł120 zł
plecy100 zł120 zł120 zł

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W TALLULAH HAIR & BEAUTY

NAJPIĘKNIEJSZYM SALONIE W WARSZAWIE

A MOŻE DEPILACJA LASEROWA?

Jeśli myślisz o trwałym pozbyciu się niechcianych włosów, sprawdź możliwości depilacji laserowej Lightsheer Desire! 

LUBISZ TRWAŁY MANICURE?

Manicure tytanowy to nowa propozycja dla osób, które chcą wzmocnić osłabione paznokcie – i cieszyć się trwałym kolorem!

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBREGO FRYZJERA?

W naszym salonie znajdziesz znakomitych fachowców, którzy na strzyżeniach i koloryzacjach znają się doskonale. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY