MANICURE

Dłonie to nasza wizytówka, a zadbane, piękne paznokcie są niezbędnym elementem wyglądu i jednocześnie sposobem na wyrażenie naszej osobowości. Stąd częste zmiany u pań: w końcu kolor, a nawet kształt i technika wykonania muszą się zmieniać, bo zmieniamy się my.

CENY

Manicure hybrydowy 110 zł

Manicure z kolorem 70 zł

Manicure z odżywką 60 zł

Manicure winylowy 85 zł

Manicure japoński 80 zł

Manicure męski z masażem dłoni 60 zł

MANICURE ŻELOWY

Manicure żelowy to idealny sposób dla osób z krótkimi, łamliwymi paznokciami, które jednocześnie chcą mieć dłonie zadbane i piękne.

Dzięki tej metodzie możemy nie tylko utwardzić Twoje paznokcie, ale też skorygować kształt oraz wykonać rekonstrukcję uszkodzonej lub zniekształconej płytki. Każda z pań znajdzie coś dla siebie: możemy przygotować  zarówno paznokcie subtelne i naturalne albo odważne i ekstrawaganckie (łącznie z różnego rodzaju kolorami i zdobieniami).

Wbrew obiegowym opiniom utwardzanie lub przedłużanie paznokci żelem nie niszczy naturalnej płytki – po nałożeniu i odpowiednim opracowaniu struktura paznokcia trwałością i elastycznością nie różni się niczym od naszych paznokci naturalnych. To, co może zniszczyć płytkę, to jedynie nieumiejętne (np. samodzielne w domu) zdejmowanie żelu lub nieodpowiednie przygotowanie paznokci.

W Tallulah Hair & Beauty nakładaniem żeli zajmuje się Ania Góralska, która zna się na tym jak mało kto – wykonuje te zabiegi od kilkunastu lat, a jej klientki nie oddają swoich dłoni nikomu innemu. Zapraszamy również na bezpłatne konsultacje – Ania chętnie udziela porad, bo swoją wiedzą i doświadczeniem lubi się dzielić.

CENY

Manicure + nałożenie żelu na naturalnej płytce z kolorem hybrydowym lub zwykłym – 200 zł

Manicure + nałożenie żelu na szablonie z kolorem hybrydowym lub zwykłym – 220 zł

Manicure + nałożenie żelu French – 230 zł

Manicure + uzupełnienie żelu z kolorem – 180 zł

MANICURE TYTANOWY

Nowoczesny sposób stylizacji paznokci pudrami, który nie tylko nie niszczy płytki paznokcia, ale wzmacnia ją i odżywia dzięki bogatym składnikom odżywczym. Jest to również manicure niezwykle trwały – utrzymuje się do 3-4 tygodni. Polecany również osobom ze zniszczonymi paznokciami, które chcą poprawić ich stan i wygląd.

W naszym salonie manicure tytanowy wykonuje Bożena Skorupka – pracujemy wyłącznie na oryginalnych produktach firmy SNS.

CENY

Manicure tytanowy 130 zł

PEDICURE

O stopach często przypominamy sobie wiosną i latem, ale warto dbać o nie przez cały rok. Regularnie powtarzany zabieg pedicure to nie tylko piękne paznokcie, ale też zdrowe, estetyczne, pozbawione mankamentów stopy.

CENY

Pedicure + nałożenie żelu French – 200 zł

Pedicure + nałożenie żelu z kolorem – 180 zł

Pedicure + uzupełnienie żelu z kolorem – 180 zł

Pedicure hybrydowy 150 zł

Pedicure z odżywką 110 zł

Pedicure z kolorem 120 zł

Pedicure winylowy 130 zł

Pedicure japoński 130 zł

Pedicure męski 110 zł

PEDICURE LECZNICZY

Polecany dla osób z wszelkimi schorzeniami stóp oraz płytek paznokcia – dzięki regularnym zabiegom można poprawić ich stan oraz wygląd. W naszym salonie zabiegi podologiczne, w tym pedicure lecznicy, wykonuje Bożena Skorupka.

W salonie Tallulah Hair & Beauty pracujemy wyłącznie na kosmetykach najlepszych marek: Shellac, Gelish, SNS, Essie, Pronails.

CENY

Pedicure leczniczy 150 zł