Najpiękniejszy salon w Warszawie

Wyjątkowy, międzynarodowy salon w Warszawie z grupą znakomitych fryzjerów, kosmetyczek i manicurzystek, których łączy pasja, pozytywna energia i świetny fach w ręku!

Mieścimy się w samym centrum Warszawy, czyli w Rezydencji Foksal – prestiżowym miejscu w okolicy ulic Foksal i Nowego Światu. Nasze wnętrze, które łączy szlachetność modernizmu, dekadencję art deco i domowe ciepło zachwyca, zaprojektował Jacek Synkiewicz: to dzięki niemu tworzymy najpiękniejszy salon w Warszawie!

To u nas kręcony był m.in. film „Porady na zdrady” z Weroniką Rosati, Małgorzatą Lamparską i Mikołajem Roznerskim. U nas też jeden z odcinków „Ostrego cięcia” nagrywali Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, by pokazać, na czym polega prawdziwie luksusowa obsługa klientów. „Wystąpiliśmy” również w reklamie znanego banku i programie telewizyjnym o modnych miejscach w Warszawie. Przede wszystkim jednak jesteśmy regularnie miejscem szkoleń fryzjerskich, na których obecni byli m.in. znakomici specjaliści z Australii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Cypru i Niemiec.

Można u nas zadbać o włosy, paznokcie, twarz i ciało. Dbamy o nasz wygląd, ale dbamy też o ducha – w Tallulah Hair & Beauty można zawsze poczytać dobrą książkę, a jeśli Ci się spodoba, wypożyczyć ją do domu! Już w styczniu ruszają też u nas specjalne pokazy filmowe, bo kino – spośród wszystkich sztuk – jest naszą największą miłością.

Zapraszamy!!!