ENRICO SCHIAVONE

STARSZY STYLISTA

Znakomity fryzjer i niezwykła osobowość – Francuz, ale z włoskiej rodziny. Rzadkie połączenie talentu, inteligencji, rzemiosła – i poczucia humoru.

Stylista włosów wielu gwiazd takich jak: Bryan Adams, Brigitte Bardot, Montserrat Caballe, Boy George, Thelma Houston, Grace Jones, Chuck Norris, Claudia Schiffer. Był osobistym stylistą rumuńskiej rodziny królewskiej. Jej Wysokości Królowej Norwegii oraz wielu ambasadorów, ministrów i biznesmenów – dba o nich również w Talluli.

Prawdziwy obywatel świata: pracował w kilkunastu salonach fryzjerskich na całym świecie. Mówi po francusku, włosku i angielsku. Z polskiego najlepiej wychodzą mu sympatyczne przekleństwa.

FRANEK HURNY

STARSZY STYLISTA

Stylista od prawie 20 lat. Wizjoner i profesjonalista. Pracował przy tworzeniu takich programów, jak „Taniec z Gwiazdami” czy „Kocham Cię, Polsko”. Autor kobiecych stylizacji Ewy Kasprzyk, Małgorzaty Walewskiej czy Izabeli Trojanowskiej. Swoje umiejętności doskonalił w Paryżu i Londynie oraz u TONI & GAY.

Jego dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta. Potrafi dopasować fryzurę do osobowości i temperamentu – a i swoją osobowość ma nieprzeciętną. Jest mistrzem koloryzacji – czarowanie kolorem to jego prawdziwa pasja.

ANNA ORŁOWSKA

STYLISTKA FRYZUR

Tak naprawdę wcale nie ma na imię Ania, ale tak właśnie mówią do niej znajomi, przyjaciele oraz – klienci. I nie zamierzamy się z tym kłócić! Od blisko dwudziestu lat rozwija się jako fryzjerka i kolorystka, a jednak wciąż jej mało. W koloryzacjach, ale też strzyżenia lubi przełamywać klasykę odrobiną szaleństwa. Gdy trzeba – choćby podczas strzyżeń dziecięcych – zamienia się w anioła cierpliwości.

 

JUSTYNA OKRUSZKO

STYLISTKA FRYZUR

Żywiołowa energia, wieczny uśmiech i – mimo wieloletniej praktyki – ciągły głód wiedzy. Justyna świetnie czuje się w damskich koloryzacjach, a swoimi nożyczkami – u pań i panów – potrafi wykreować strzyżenia nie tylko modne, ale też praktyczne. Kiedy nie ma jej przy fotelu fryzjerskim, zapewne zajmuje się swoim małym synkiem albo jest w podróży – uwielbia poznawać nieoczywiste zakątki świata i przede wszystkim: poznawać ludzi.

DAREK KLIMCZUK

SPECJALISTA STRZYŻEŃ MĘSKICH

Nic, co męskie, nie jest mu obce! Od ponad 20 lat specjalizuje się w strzyżeniach męskich – potrafi okiełznać najbardziej niesforne włosy, zaszaleć ze strzyżeniem lub zaproponować klasyczną elegancję. Nie lubi, gdy nazywa się go barberem, ale wielu jego klientów przychodzi do niego właśnie po to, by zadbał o ich brody. I umie to robić znakomicie!

Spokój, pozytywna energia i brawurowy, fryzjerski warsztat: to właśnie Darek.

EWA GUBA

ZABIEGI KOSMETYCZNE

Wybitna specjalistka w dziedzinie kosmetyki, co docenia ogromna grupa jej wiernych od lat klientów. O jej profesjonalizmie i wyjątkowym podejściu do pracy wiemy nie tylko my – w plebiscycie Najlepsze Ręce w roku 2012 Ewę Gubę nagrodzono Złotym Lustrem i uznano za najlepszą kosmetyczkę w Warszawie.

„Większość osób trafia do mnie po raz pierwszy z jakimś problemem. A ja jestem od tego, żeby go rozwiązać. Tak rodzi się zaufanie” – mówi Ewa. „Ale to dopiero początek, bo najważniejsze jest ustalenie sposobu pielęgnacji nie na tygodnie, tylko na lata”.

Przeczytaj więcej o Ewie Gubie: tutaj.

ANETA PUCHAŁA

ZABIEGI KOSMETYCZNE

Ogromne doświadczenie, wiedza i wyjątkowe podejście do klientów – to właśnie wyróżnia Anetę Puchałę od lat. Jest znakomitą specjalistką od depilacji woskiem, a zwłaszcza pastą cukrową, ale także od zabiegów na twarz. Uwielbia nowości, a jedną z nich – wprowadzoną w naszym salonie – jest niezwykle skuteczna mezoterapia mikroigłowa FUSION z koktajlem witaminowym i kwasem hialuronowym.

„Pani Aneta ma złote ręce” – napisała w recenzji jedna z naszych klientek. I trudno się z nią nie zgodzić!

ANNA GÓRALSKA

MANICURE, MANICURE ŻELOWY, PEDICURE

Uśmiech, niespożyta energia i wyjątkowy talent poparty latami doświadczenia: nic dziwnego, że klientki Ani Góralskiej tak chętnie korzystają z jej usług. Ania świetnie radzi sobie z manicure’em klasycznym i hybrydowym, ale najwięcej jej klientek korzysta z manicure i pedicure żelowych: zabiegów, w których bardzo ważne są najlepsze materiały i precyzja manicurzystki.

BOŻENA SKORUPKA

MANICURE, MANICURE TYTANOWY, ZABIEGI PODOLOGICZNE

W jej zawodzie doświadczenie to klucz – jeśli chodzi o manicure i pedicure, Bożena Skorupka to naprawdę najwyższa klasa! Wiedzą o tym dobrze jej wieloletni klienci, którzy regularnie korzystają u Bożeny ze specjalistycznych zabiegów podologicznych. Wiele pań Bożena przekonała również do manicure’u tytanowego: nowego zabiegu, który nie tylko nie niszczy płytki paznokci, ale je wzmacnia.