ENRICO SCHIAVONE

STARSZY STYLISTA

Znakomity fryzjer i niezwykła osobowość – Francuz, ale z włoskiej rodziny. Rzadkie połączenie talentu, inteligencji, rzemiosła – i poczucia humoru.

Stylista włosów wielu gwiazd takich jak: Bryan Adams, Brigitte Bardot, Montserrat Caballe, Boy George, Thelma Houston, Grace Jones, Chuck Norris, Claudia Schiffer. Był osobistym stylistą rumuńskiej rodziny królewskiej. Jej Wysokości Królowej Norwegii oraz wielu ambasadorów, ministrów i biznesmenów – dba o nich również w Talluli.

Prawdziwy obywatel świata: pracował w kilkunastu salonach fryzjerskich na całym świecie. Mówi po francusku, włosku i angielsku. Z polskiego najlepiej wychodzą mu sympatyczne przekleństwa.

FRANEK HURNY

STARSZY STYLISTA

Stylista od prawie 20 lat. Wizjoner i profesjonalista. Pracował przy tworzeniu takich programów, jak „Taniec z Gwiazdami” czy „Kocham Cię, Polsko”. Autor kobiecych stylizacji Ewy Kasprzyk, Małgorzaty Walewskiej czy Izabeli Trojanowskiej. Swoje umiejętności doskonalił w Paryżu i Londynie oraz u TONI & GAY.

Jego dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta. Potrafi dopasować fryzurę do osobowości i temperamentu – a i swoją osobowość ma nieprzeciętną. Jest mistrzem koloryzacji – czarowanie kolorem to jego prawdziwa pasja.

ANNA ORŁOWSKA

STYLISTKA FRYZUR

Tak naprawdę wcale nie ma na imię Ania, ale tak właśnie mówią do niej znajomi, przyjaciele oraz – klienci. I nie zamierzamy się z tym kłócić! Od blisko dwudziestu lat rozwija się jako fryzjerka i kolorystka, a jednak wciąż jej mało. W koloryzacjach, ale też strzyżenia lubi przełamywać klasykę odrobiną szaleństwa. Gdy trzeba – choćby podczas strzyżeń dziecięcych – zamienia się w anioła cierpliwości.

 

JUSTYNA OKRUSZKO

STYLISTKA FRYZUR

Żywiołowa energia, wieczny uśmiech i – mimo wieloletniej praktyki – ciągły głód wiedzy. Justyna świetnie czuje się w damskich koloryzacjach, a swoimi nożyczkami – u pań i panów – potrafi wykreować strzyżenia nie tylko modne, ale też praktyczne. Kiedy nie ma jej przy fotelu fryzjerskim, zapewne zajmuje się swoim małym synkiem albo jest w podróży – uwielbia poznawać nieoczywiste zakątki świata i przede wszystkim: poznawać ludzi.

MARIO MAYER

SPECJALISTA STRZYŻEŃ MĘSKICH

Sztuka barberska to jego pasja – i misja. W 2016 roku został pierwszym wicemistrzem Europy w Barberingu. W roku 2017 – zajął 1. miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Strzyżeniu Męskim Barber’s Battle oraz 3. miejsce w Mistrzostwach Świata we Włoszech. Strzyże i szkoli w Polsce i na świecie, od niedawna również w salonie Tallulah Hair & Beauty.

EWA GUBA

ZABIEGI KOSMETYCZNE

Wybitna specjalistka w dziedzinie kosmetyki, co docenia ogromna grupa jej wiernych od lat klientów. O jej profesjonalizmie i wyjątkowym podejściu do pracy wiemy nie tylko my – w plebiscycie Najlepsze Ręce w roku 2012 Ewę Gubę nagrodzono Złotym Lustrem i uznano za najlepszą kosmetyczkę w Warszawie.

„Większość osób trafia do mnie po raz pierwszy z jakimś problemem. A ja jestem od tego, żeby go rozwiązać. Tak rodzi się zaufanie” – mówi Ewa. „Ale to dopiero początek, bo najważniejsze jest ustalenie sposobu pielęgnacji nie na tygodnie, tylko na lata”.

Przeczytaj więcej o Ewie Gubie: tutaj.

ANETA PUCHAŁA

ZABIEGI KOSMETYCZNE

Ogromne doświadczenie, wiedza i wyjątkowe podejście do klientów – to właśnie wyróżnia Anetę Puchałę od lat. Jest znakomitą specjalistką od depilacji woskiem, a zwłaszcza pastą cukrową, ale także od zabiegów na twarz. Uwielbia nowości, a jedną z nich – wprowadzoną w naszym salonie – jest niezwykle skuteczna mezoterapia mikroigłowa FUSION z koktajlem witaminowym i kwasem hialuronowym.

„Pani Aneta ma złote ręce” – napisała w recenzji jedna z naszych klientek. I trudno się z nią nie zgodzić!

ANNA GÓRALSKA

MANICURE, MANICURE ŻELOWY, PEDICURE

Uśmiech, niespożyta energia i wyjątkowy talent poparty latami doświadczenia: nic dziwnego, że klientki Ani Góralskiej tak chętnie korzystają z jej usług. Ania świetnie radzi sobie z manicure’em klasycznym i hybrydowym, ale najwięcej jej klientek korzysta z manicure i pedicure żelowych: zabiegów, w których bardzo ważne są najlepsze materiały i precyzja manicurzystki.

BOŻENA SKORUPKA

MANICURE, MANICURE TYTANOWY, ZABIEGI PODOLOGICZNE

W jej zawodzie doświadczenie to klucz – jeśli chodzi o manicure i pedicure, Bożena Skorupka to naprawdę najwyższa klasa! Wiedzą o tym dobrze jej wieloletni klienci, którzy regularnie korzystają u Bożeny ze specjalistycznych zabiegów podologicznych. Wiele pań Bożena przekonała również do manicure’u tytanowego: nowego zabiegu, który nie tylko nie niszczy płytki paznokci, ale je wzmacnia.