DEPILACJA WOSKIEM / DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

DEPILACJA WŁOSÓW

Historia depilacji jest dłuższa niż może się wydawać – zaczęła się już… w starożytnym Egipcie: poza gładką urodą chodziło również o higienę. Ale metody usuwania włosów zaczęto na dobre udoskonalać dopiero w XX wieku.

Te najbardziej powszechne – maszynkami lub depilatorami – powodują niestety podrażnienia skóry, krostki, a w dodatku są krótkotrwałe. Właśnie dlatego warto zdecydować się na profesjonalne metody depilacji woskiem lub depilacji pastą cukrową, które oferujemy w Tallulah Hair & Beauty – są zdecydowanie bardziej skuteczne, nie powodują podrażnień i wystarczają na dłużej.

Nasze zabiegi depilacji 

DEPILACJA WOSKIEM ZWYKŁYM

Depilacja woskiem to od lat metoda najbardziej popularna, ponieważ jest stosunkowo niedroga i daje natychmiastowy efekt. W Tallulah Hair & Beauty używamy wosków pozbawionych alergenów, dzięki czemu minimalizujemy ewentualne podrażnienia po depilacji. Depilacja woskiem to zabieg stosunkowo krótki, choć niestety dość nieprzyjemny. Sprawdza się za to przy wszystkich partiach ciała: od pach poprzez ręce i nogi aż po bikini.

Trzeba jednak pamiętać, że przed depilacją woskiem należy przez dwa tygodnie nie golić włosów. Sam efekt utrzymuje się ok. 2 do 3 tygodni.

DEPILACJA WOSKIEM LYCON

Lycon to jeden z najpopularniejszych na świecie wosków rodem z Australii. Wyprodukowany jest z naturalnych składników, takich jak olejki, żywice i wosk pszczeli – dzięki temu nie ciągnie się, co powoduje, że zabieg depilacji jest mniej bolesny. Depilacja woskiem Lycon jest też bardzo dokładna i skuteczna: efekt utrzymuje się do 3-4 tygodni.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Niezwykle popularna na świecie metoda depilacji, która w Polsce wciąż zdobywa dopiero popularność. Głównie dlatego, że skuteczność depilacji pastą cukrową zależy od dwóch czynników: materiałów wysokiej jakości (a nie tanich podróbek) oraz doświadczenia i precyzji kosmetyczki. W Tallulah Hair & Beauty gwarantujemy jedno i drugie.

Używana w naszym salonie do depilacji pasta cukrowa zawiera wodę, cukier i ekstrakt z cytryny: nie ma więc w składzie substancji, które mogłyby uczulać. Również sposób aplikowania powoduje, że jest to najmniej bolesna depilacja, a jednocześnie najbardziej skuteczna: nakładamy pastę pod włos, a zrywamy razem z włosem. Dzięki temu włosy wyrywane są razem z cebulkami, a skóra pozostaje tylko lekko zaczerwieniona.

Efekty depilacji pastą cukrową utrzymują się do 3-5 tygodni.

NIE WIESZ, CO WYBRAĆ?

Umów się z naszą kosmetyczką na bezpłatną konsultację. Dzięki temu dowiesz się więcej o depilacji woskiem i depilacji pastą cukrową, a przede wszystkim dopasujesz metodę depilacji do swojego typu włosów oraz oczekiwań.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Pani Anetka jak zwykle niezastąpiona, zabieg depilacji szybki, przeprowadzony mega delikatnie i w niesamowicie miłej atmosferze. Polecam!

Agnieszka R.

Pani Anetka jest świetna!

Leonard L.

Dokładność, precyzja, no i naprawdę trwałe efekty. Długo szukałam dobrego specjalisty od depilacji woskiem – i wreszcie znalazłam! 

Marta W.

Na depilację pastą cukrową przychodzę regularnie, bo naprawdę warto!

Michalina S.

CENY DEPILACJI

 
wosk zwykływosk Lyconpasta cukrowa
pachy50 zł70 zł80 zł
całe nogi140 zł170 zł250 zł
całe ręce80 zł110 zł110 zł
wąsik (lub broda)45 zł60 zł60 zł
łydki70 zł110 zł110 zł
uda90 zł110 zł110 zł
bikini70-90 zł110-160 zł140-170 zł
ramiona lub przedramiona60 zł70 zł80 zł
tors100 zł120 zł120 zł
plecy100 zł120 zł120 zł
Depilacja laserowa Lightsheer Desire

Jeśli myślisz o trwałym pozbyciu się niechcianych włosów, sprawdź możliwości depilacji laserowej Lightsheer Desire! 

Manicure tytanowy

Paznokcie tytanowe to nowa propozycja dla osób, które chcą wzmocnić osłabione paznokcie – i cieszyć się trwałym kolorem!

Dobry Fryzjer w Warszawie

W naszym salonie znajdziesz znakomitych fachowców, którzy na strzyżeniach i koloryzacjach znają się doskonale. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY

TWÓJ DOBRY FRYZJER W WARSZAWIE