MANICURE ŻELOWY, czyli przedłużanie paznokci żelem

Manicure żelowy to idealny sposób dla osób, które borykają się z krótkimi, łamliwymi paznokciami, a chcą mieć zadbane i piękne dłonie. Żel na paznokciach pozwala nie tylko utwardzić Twoje paznokcie, ale też skorygować kształt oraz wykonać rekonstrukcję uszkodzonej lub zniekształconej płytki.

Przedłużanie paznokci żelem jest więc zdrowe, bezpieczne, trwałe i gwarantuje piękny efekt – zabieg wykonujemy zarówno na dłoniach, jak i stopach. W ten sposób można uzyskać bardzo ciekawe wzory, zestawienia kolorystyczne i zdobienia (np. ombre na paznokciach, manicure french itp.). Jeśli chodzi o przedłużanie paznokci Warszawa docenia tę metodę od dawna: wystarczy spojrzeć na piękne dłonie warszawianek. Warto jednak wybrać sprawdzony, doświadczony salon, który gwarantuje najlepszy rodzaj żelu i profesjonalizm wykonania.

NIE WIESZ, CO WYBRAĆ?

Umów się z naszą manicurzystką na bezpłatną konsultację. Dzięki temu dowiesz się dokładnie, na czym polega przedłużanie paznokci żelem i który rodzaj zabiegu będzie dla Ciebie najlepszy. 

Manicure żelowy: co warto wiedzieć? 

Fashionable young woman with beautiful manicure on grey background, closeup

Żel, czyli sposób na trwałe paznokcie

   Wbrew obiegowym opiniom utwardzanie lub przedłużenie paznokci żelem nie niszczy naturalnej płytki – po nałożeniu i odpowiednim opracowaniu struktura paznokcia trwałością i elastycznością nie różni się niczym od paznokci naturalnych.

Trzeba jednak zwrócić uwagę na rodzaj żelu: żel do przedłużania paznokci używany w Tallulah zawiera dużo składników odżywczych, w tym witaminę B5, która wzmacnia naturalną płytkę. Ostateczny efekt zależy oczekiwań klientki: można wykonać żelowy manicure w wersji french, ombre, ze zdobieniami albo jednokolorowy.

Young woman getting professional manicure in beauty salon, closeup

Przedłużanie paznokci

Można wykonać przedłużanie paznokci na szablonie lub na naturalnej płytce – zawsze w ostatniej fazie nakładany jest kolor techniką klasyczną lub hybrydową. Nie trzeba więc wybierać: paznokcie hybrydowe lub żelowe. Oczywiście żel trzyma się dłużej, ale aby paznokcie zachowały estetyczny wygląd, należy uzupełniać przedłużenie żelem średnio co 3 tygodnie. W ciągu tych tygodni – jeśli ktoś nie chce manicure hybrydowego – można też wykonywać klasyczne malowanie.

Nie wolno jednak zdejmować żelu samodzielnie – można wtedy zniszczyć swoją naturalną płytkę. W Tallulah Hair & Beauty nakładany w naszym salonie żel zdejmujemy bezpłatnie.

0V6A7866

Manicure żelowy: doświadczenie i precyzja

   Manicure żelowy to jedna z najbardziej precyzyjnych prac, jakich podejmuje się manicurzystka. Dlatego w naszym salonie nakładaniem i uzupełnianiem żeli zajmuje się Ania Góralska: znakomita specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, która doskonale zna metody przedłużania paznokci i potrafi dostosować je do stanu płytki oraz oczekiwań klientki. W swojej pracy Ania dba zarówno o precyzję, estetykę, jak i zdrowie – przedłużane paznokcie w jej wykonaniu to prawdziwe cuda.

Manicure żelowy to rozwiązanie dla pań, które mają trudność w zapuszczaniu długich paznokci, a jednocześnie wykonują dużo prac dłońmi i potrzebują długo utrzymującego się efektu.

Pani Ania – niezmiennie doskonale! 

Agnieszka W.

Nikt nie potrafi wyczarować żelem takich paznokci jak Ania! Przychodzę regularnie i za każdym razem jestem zachwycona – profesjonalizmem i atmosferą. A do tego przystępne ceny. Polecam!  

Kasia J.

Perfekcyjny manicure, jestem naprawdę zachwycona! Do tego przyjazny klientowi salon, wygodny i komfortowy. Serdecznie polecam 😉 

Ewa K.

Ania – najlepsza manikurzystka, jaką kiedykolwiek spotkałam. Nie dość, że świetnie wykonuje paznokcie żelem, to jeszcze za każdym razem tak miło się rozmawia, że aż czekam, by wrócić! 😉 

Basia M.

MANICURE ŻELOWY – CENY: 

przedłużenie paznokci żelem (french) + manicure: 240 zł

przedłużenie paznokci żelem na naturalnej płytce + manicure: 210 zł

przedłużenie paznokci żelem na szablonie + manicure: 230 zł

uzupełnienie przedłużenia paznokci żelem: 200 zł

uzupełnienie przedłużenia paznokci żelem french: 210 zł

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W TALLULAH

NAJPIĘKNIEJSZYM SALONIE W WARSZAWIE

DERMAPEN

Nieinwazyjny, niezwykle skuteczny i bezpieczny zabieg dla kobiet, ale też mężczyzn. Dermapen zalecany jest, gdy widzisz pierwsze oznaki starzenia, masz rozszerzone pory skóry lub cienie i “worki” pod oczami. 

DEPILACJA LASEROWA

Jeśli myślisz o tym, by pożegnać się z niechcianym owłosieniem na dobre, sprawdź możliwości depilacji laserowej Lightsheer Desire. Umów się na próbny zabieg i zobacz, jak to działa!

DOBRY FRYZJER W WARSZAWIE

Dobrze dobrane, zdrowe, piękne włosy – o to właśnie dbamy w naszym salonie. Sprawdź, dlaczego tak wiele osób wybierają właśnie nas. Tallulah – naprawdę dobry fryzjer w Warszawie przy ul. Kopernika 5 

Tallulah. Twój Dobry Fryzjer w Warszawie