MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA FUSION

Mezoterapia mikroigłowa – sposób na naturalne odmłodzenie skóry

Zabieg niezwykle efektowny, mało inwazyjny i bezpieczny: polega na połączeniu techniki mikronakłuć z jednoczesnym wprowadzaniem substancji aktywnych zawierających m.in. kwas hialuronowyi witaminę C.

Mezoterapia mikroigłowa pobudza skórę do procesów regeneracyjnych: uwalniane są czynniki wzrostu, dzięki czemu komórki macierzyste oraz fibroblasty stymulowane są do tworzenia nowego, pełnowartościowego i całkowicie naturalnego kolagenu.

Mezoterapia mikroigłowa w salonie Tallulah Hair & Beauty

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg szczególnie polecany dla osób: 

 • z widocznymi oznakami starzenia i zmarszczkami, 
 • ze skórą pozbawioną jędrności,
 • z rozszerzonymi porami skóry,
 • z cieniami i “workami” pod oczami,
 • ze skórą cienką i wrażliwą,
 • z bliznami, np. potrądzikowymi

Ceny zabiegu: 

 • mezoterapia mikroigłowa Fusion z koktajlem witaminowym i kwasem hialuronowym na twarz – 380 zł 
 • mezoterapia mikroigłowa Fusion z koktajlem witaminowym i kwasem hialuronowym na twarz, szyję i dekolt – 550 zł 
 • łagodząca maska koleganowa po zabiegu – 100 zł

Dlaczego mezoterapia mikroigłowa Derma FUSION Pen? 

Skuteczność mezoterapii mikroigłowej zależy w ogromnym stopniu od jakości urządzenia, którym wykonywany jest zabieg. W naszym salonie pracujemy na innowacyjnym urządzeniu Derma FUSION Pen – jednym z najnowocześniejszych, jakie dostępne są na rynku kosmetycznym.

Derma FUSION Pen to urządzenie wyjątkowo precyzyjne (również w takich miejscach, jak powieki, nos, usta) i certyfikowane medycznie. Umożliwia pracę na głębokościach od 0,25 mm do 3 mm, a dzięki specjalnemu systemowi igieł sam zabieg jest mniej bolesny i bardziej skuteczny. Największą zaletą jest opracowany w detalach system igieł, które są:

 • czterokrotnie cieńsze niż w tradycyjnych urządzeniach
 • atomizowane złotem, by zwiększyć efektywność zabiegu
 • antyalergiczne (bez dodatku niklu i chromu)
 • sterylne i używane zawsze w jednorazowych kartridżach.
Urządzenie mezoterapii Dermapen Fusion

CZY MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA TO ZABIEG DLA CIEBIE?

Umów się z naszą kosmetyczką na bezpłatną konsultację. Dzięki temu poznasz możliwości mezoterapii mikroigłowej i sprawdzisz, czy to zabieg dla Ciebie. 

Mezoterapia mikroigłowa Fusion

Mezoterapia mikroigłowa w salonie Tallulah

Na czym polega zabieg mezoterapii mikroigłowej? 

       Mezoterapia mikroigłowa to nakłuwanie określonych partii ciała niewielkim urządzeniem z jednorazowym, sterylnym kartridżem wyposażonym w zestaw mikroigieł. Do produkcji naturalnego, własnego kolagenu stymulują same nakłucia, a także wprowadzane w trakcie zabiegu substancje aktywne: m.in kwas hialuronowy i witamina C.  Zabieg przypomina tradycyjny roller, ale jest znacznie efektywniejszy i bardziej precyzyjny: m.in. ze względu na szybkość działania igieł (od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy mikronakłuć na minutę). Długość igieł oraz szybkość dostosowywana jest indywidualnie do konkretnej partii ciała oraz potrzeb klienta.

Wykonywanie mezoterapii mikroigłowej na twarz

Czy zabieg jest bolesny i co się dzieje po jego wykonaniu? 

       W czasie zabiegu pojawia się dyskomfort, ale nie ból – można go złagodzić środkiem przeciwbólowym. Po samym zabiegu skóra jest zaczerwieniona i piekąca – dla szybszej regeneracji polecamy zastosowanie w naszym salonie maski kolagenowej, która schładza skórę i wyrównuje jej koloryt. Najczęściej oznaki te ustępują po 24 godzinach. Pełny proces regeneracji trwa do kilku dni: możliwe jest w tym czasie łuszczenie naskórka, a także małe wypryski lub strupki (to dowód, że skóra weszła w proces samooczyszczania).

    Przez 3-4 dni po zabiegu nie należy eksponować skóry na słońce, gorąco lub mróz. Należy też dbać o higienę i przez 24 do 48 godzin nie nakładać makijażu.

Mezoterapia mikroigłowa to znakomity zabieg również dla pań w dojrzałym wieku

Na jakie partia ciała działa mezoterapia mikroigłowa? 

Najczęściej zabieg wykonywany jest na twarz: obejmuje wtedy wszystkie jej partie, łącznie z czołem, okolicami nosa, strefą pod oczami. Często wykonuje się go również na szyję i dekolt – mezoterapia mikroigłowa wyraźnie wpływa wtedy na ujędrnienie skóry.

Znakomicie sprawdza się też na inne partia ciała, takie jak brzuch, uda, biodra czy pośladki. Efektem będzie widoczne zagęszczenie skóry i ujędrnienie.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Już po pierwszym zabiegu u pani Anety świetne rezultaty!
(Agnieszka W.)

Nie jest to zabieg najbardziej przyjemny, ale za to jakie efekty! Polecam panią Anetę 😉
(Grażyna M.)

Wykonuję mezoterapię mikroigłową co kilka tygodni – i zawsze u pani Anety!
(Monika D.)

Po mezoterapii mikroigłowej polecam maskę kolagenową – odpręża, uspokaja, a zaczerwienienie szybko mija. Dziękuję pani Aneto!
(Magda U.)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBREGO FRYZJERA?

Modne, kobiece, wygodne, podkreślające osobowość – takie właśnie powinno być strzyżenie damskie. Dobry fryzjer śledzi najnowsze trendy i wciąż się doskonali, zna zasady codziennej pielęgnacji i ma wciąż nowe pomysły na nietuzinkowe fryzury. Jeśli chcesz się przekonać – zajrzyj do Tallulah!

DEPILACJA WOSKIEM: PROSTA I SKUTECZNA

Depilacja woskiem musi być skuteczna, ale nie musi boleć: liczą się dobre produkty i doświadczenie kosmetyczki. To właśnie gwarantujemy w Tallulah, dzięki czemu tak wiele klientek wraca regularnie na zabieg depilacji właśnie do nas! 

A MOŻE DEPILACJA LASEROWA?

Jeśli myślisz o tym, by pożegnać się z niechcianym owłosieniem na dobre, sprawdź, jakie możliwości daje depilacja laserowa Lightsheer Desire. Umów się na próbny zabieg do jednej z naszych doświadczonych kosmetyczek. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY. TWÓJ DOBRY FRYZJER W WARSZAWIE