Pedicure

Tallulah Manicure

NA CAŁYCH NOGACH… TY.  

Nasze stopy nie mają z nami łatwo: dźwigają nasz ciężar każdego dnia, kumulują stres i nerwy, chowają się w nie zawsze wygodnym obuwiu. Ale najczęściej i tak przypominamy sobie o stopach wiosną i latem: to wtedy możemy je wreszcie odkryć i z dumą pokazać.

A jednak o stopy warto i trzeba dbać przez cały rok. Piękne paznokcie są oczywiście ważne, ale to wisienka na torcie: regularnie powtarzany zabieg pedicure gwarantuje przede wszystkim zdrowe, estetyczne, pozbawione mankamentów stopy. A o takie mankamenty nietrudno – wszystko jedno, czy jest się sportowcem wyczynowo uprawiającym sport (jak nasza tenisistka Agnieszka Radwańska) czy menadżerką często widywaną w efektownych szpilkach.

Profesjonalny pedicure w salonie kosmetycznym ma kilka etapów. Zaczyna się od zmiękczenia naskórka, potem wykonywany jest peeling i usunięty zostaje zrogowaciały naskórek. Wykorzystujemy przy tym zarówno tradycyjne tarki, jak i frezarkę, a podczas zabiegów stosujemy tzw. kwasy kosmetyczne – specjalne preparaty, które zmiękczają zrogowaciały naskórek, usuwają pęknięcia stóp, wygładzają też szorstką i wysuszoną skórę. Można również zastosować parafinę na stopy – natłuszczający zabieg, który tworzy na skórze naturalną warstwę ochronną.

Pedicure klasyczny

       Podstawowy zabieg oczyszczający i pielęgnacyjny stóp oraz paznokci, a na koniec, po odpowiednim przygotowaniu płytki, malowanie paznokci lakierem.

Pedicure z odżywką

       Intensywna regeneracja stóp i paznokci oraz naturalny efekt na paznokciach.

Pedicure hybrydowy

       Dla pań, które chcą zadbanych stóp i długo utrzymującego się koloru: trwałość pedicure hyrydowego wynosi nawet do 3 tygodni.

Pedicure leczniczy

Zabieg dla osób z wszelkimi niedoskonałościami lub schorzeniami stóp i płytek paznokci, np. odciski, nagniotki, modzele, wrastające paznokcie itp.

Pedicure japoński

       Specjalne preparaty oraz sposób nakładania zapewniają intensywne odżywienie słabych, zniszczonych paznokci.

Pedicure żelowy

       Przedłużanie paznokci żelem wykonuje się często na stopach: dzięki temu paznokcie są bardziej trwałe i elastyczne, a kolor utrzymuje się dłużej.

Parafina na stopy

       Zabieg natłuszczający naskórek, dzięki któremu na skórze tworzy się naturalna warstwa ochronna.

Pedicure winylowy

       Lakiery do tzw. pedicure vinylux są czymś pomiędzy lakierami klasycznymi i hybrydowymi: trwalsze niż klasyczne, jednocześnie nie wymagają utwardzania w lampie UV.

Pedicure męski

       Regularnie powtarzany zabieg pedicure męskiego pozwala panom cieszyć się zdrowymi i zadbanymi stopami – przez cały rok.

Co mówią nasi klienci?

Strzyżenie u Darka – prawdziwa klasa. Rzadko kto tak dobrze zna się na męskich strzyżeniach. Polecam! 

Marek F.

Jestem zachwycony. Obsługą, serdecznością, wystrojem salonu. To poziom światowy! Franek jest Mistrzem 🙂  #pięknie 

Tomasz S.

Sprawnie, a dokładnie i precyzyjnie. Elegancko, ale nowocześnie. Darek to fachowiec, jakich nie ma – zdecydowanie najlepszy męski fryzjer w Warszawie! I w jakim niezwykłym miejscu 🙂 

Robert G.

Do Darka przychodzę regularnie – i nie zamierzam tego zmieniać. Nie dość, że mistrz, to jeszcze fajny człowiek! 

Michał S.

Chcesz zadbać o dłonie i stopy?

W Tallulah regularnie dbamy o dłonie mężczyzn, ale nie tylko: systematyczny pedicure leczniczy rozwiązuje wszelkie problemy związane ze stopami. 

Chcesz odświeżyć swoją twarz?

Nasi specjaliści oferują różne zabiegi kosmetyczne dedykowane specjalnie dla panów i dostosowane do potrzeb ich skóry. 

Problemy z włosami?

O przerzedzające się włosy warto zadbać jak najszybciej – mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg dla panów, którzy zauważają u siebie utratę włosów. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY