PIĘKNE I ZDROWE PAZNOKCIE

MANICURE TYTANOWY, czyli z duchem czasu

Nasze klientki to kobiety aktywne i pełne energii – każdego dnia łączą ogień z wodą i ani przez chwilę nie chcą przestać czuć się kobieco.

Niestety ciągły bieg i stres odbija się na zdrowiu: wiele pań boryka się dziś z problemem słabych, zniszczonych paznokci. Ale to nie znaczy, że nie ma na to sposobu: właśnie dla takich kobiet powstał specjalny zabieg, który wzmacnia zdrowie paznokci, a zarazem zapewnia trwały kolor.

Mowa o nowej, rewolucyjnej technice manicure’u tytanowego: metodzie trwałej, bezpiecznej, a przede wszystkim zdrowej stylizacji paznokci. Dzięki niej możesz wykonać trwały manicure klasyczny, manicure french, a także możesz przedłużyć swoje paznokcie – na szablonie lub na naturalnej płytce.

NIE WIESZ, CO WYBRAĆ?

Umów się z naszą manicurzystką na bezpłatną konsultację. Dzięki temu poznasz możliwości manicure’u tytanowego, sprawdzisz, który rodzaj zabiegu byłby najlepszy dla Ciebie i jakie mamy kolory. 

Na czym polega manicure tytanowy? 

tytan2

Zastrzyk zdrowia dla zniszczonych paznokci

       Manicure tytanowy to nowoczesny sposób stylizacji paznokci pudrami, który nie tylko nie niszczy płytki paznokcia, ale wzmacnia ją i odżywia. Wszystko dzięki pudrom z dwutlenkiem tytanu, które są zastrzykiem zdrowia: zawierają m.in. odżywiające paznokcie składniki, czyli wapń, witaminy A, E, D3 i B5. Szczególnie polecany jest dla więc dla klientek z osłabionymi, zniszczonymi paznokciami – ich wygląd i stan znacząco poprawi się już po kilku tygodniach.

tytan6

Jak wykonuje się manicure tytanowy?

       W przeciwieństwie do manicure’u hybrydowego manicure tytanowy nie wymaga używania lamp UV i LED. Zabieg polega na kilkuwarstwowym nakładaniu pudrów, które nie wymagają dodatkowego utwardzania. Efektem jest naturalny, błyszczący kolor, który utrzymuje się do trzech, a nawet czterech tygodni: nie zalecamy dłuższych odstępów ze względu na to, że naturalny odrost płytki paznokcia nie wygląda wtedy estetycznie.

tytan4

Kolory, trwałość i zdejmowanie

W Tallulah Hair & Beauty klientki mogą wybierać kolor z wielu fantazyjnych odcieni: coraz chętniej decydują się również na stylowo wyglądający manicure tytanowy w wersji french.

Trzeba też pamiętać, by nie zdejmować manicure’u tytanowego samodzielnie, ale w salonie kosmetycznym. Klientkom, które zakładały manicure tytanowy w naszym salonie, zdejmujemy go bezpłatnie.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Jak zwykle – pani Bożenka wyczarowała cudowny french manicure! 

Marta L.

Była to moja pierwsza wizyta w salonie i od razu strzał w dziesiątkę. Manicure tytanowy wykonany przez panią Bożenkę to arcydzieło, pełen profesjonalizm. Do tego klimat miejsca, atmosfera. Wszystko sprawiło, że wracam tam niebawem. I oczywiście polecam! 

Iwona L.

Bardzo dziękuję za piękny manicure tytanowy i ciekawe kolory! 

Anna B.

Znowu dzięki pani Bożenie wyszłam z salonu piękniejsza – i jak nowo narodzona! Dziękuję!

Ania T.

CENY MANICURE’U TYTANOWEGO: 

manicure tytanowy – 130 zł

manicure tytanowy french: 145 zł 

przedłużenie paznokci tytanem (french) + manicure: 230 zł

przedłużenie paznokci tytanem na naturalnej płytce + manicure: 200 zł

przedłużenie paznokci tytanem na szablonie + manicure: 220 zł

uzupełnienie przedłużenia paznokci tytanem: 180 zł

uzupełnienie przedłużenia paznokci tytanem french: 200 zł

DEPILACJA WOSKIEM CZY PASTĄ?

Depilowanie – zarówno woskiem, jak i pastą cukrową – musi być skuteczne, ale nie musi boleć. Właśnie dlatego tak wiele klientek wraca regularnie na zabieg depilacji właśnie do nas! 

A MOŻE DEPILACJA LASEROWA?

Jeśli myślisz o tym, by pożegnać się z niechcianym owłosieniem na dobre, sprawdź możliwości depilacji laserowej Lightsheer Desire. Umów się na próbny zabieg i zobacz, jak to działa!

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBREGO FRYZJERA?

W naszym salonie znajdziesz znakomitych kolorystów, którzy wyczarują prawdziwie piękne kolory – od platynowego blondu przez intensywne rudości aż po klasyczny balayage. 

<script>(function (win, doc, script, source, objectName) { (win.RadionomyPlayerObject = win.RadionomyPlayerObject || []).push(objectName); win[objectName] = win[objectName] || function (k, v) { (win[objectName].parameters = win[objectName].parameters || { src: source, version: ‘1.1’ })[k] = v; }; var js, rjs = doc.getElementsByTagName(script)[0]; js = doc.createElement(script); js.async = 1; js.src = source; rjs.parentNode.insertBefore(js, rjs); }(window, document, ‘script’, ‘https://www.radionomy.com/js/radionomy.player.js’, ‘radplayer’));
radplayer(‘url’, ‘radiotallulah’);
radplayer(‘type’, ‘medium’);
radplayer(‘autoplay’, ‘0’);
radplayer(‘volume’, ’50’);
radplayer(‘color1’, ‘#000000’);
radplayer(‘color2’, ‘#ffffff’);
</script>
<div class=”radionomy-player”></div>

TALLULAH HAIR & BEAUTY