Fryzjerstwo dla pań

Usługi fryzjerskie dla kobiet

Strzyżenie damskie w salonie Tallulah w Warszawie

Strzyżenie

       Zmieniają się mody, czasem wprowadzane lub udoskonalane bywają techniki strzyżenia, ale jedno pozostaje niezmienne: kobieta po wyjściu od fryzjera powinna czuć się wyjątkowa, pewna siebie, aby z uśmiechem patrzeć w lustro – i widzieć uśmiechy patrzących na nią osób.

Koloryzacja włosów

Koloryzacja

       Idąc ulicami Warszawy, łatwo zobaczyć, ile fantazji, odwagi, elegancji, a czasem nonszalancji mają polskie kobiety. Kolor włosów – delikatny lub intensywny, jednolity lub wielotonowy – to jeden ze sposobów wyrażania siebie: w Tallulah Hair & Beauty dopasowujemy go indywidualnie do naszych klientek.

Koloryzacja-jednolita-trwala-Tallulah

Modelowanie włosów

       Mocno odbite od nasady, zwiewne, falowane, proste… Sposobów na wymodelowanie włosów jest mnóstwo. W Tallulah dopasujemy go do rodzaju włosów i okazji, koloru albo nastroju. Czy można się dziwić, że niektóre nasze klientki przychodzą do nas kilka razy w tygodniu?

Długie włosy po keratynowym prostowaniu

Prostowanie keratynowe

       Prostowanie keratynowe to sposób na gładkie, jedwabiste włosy, które bardzo łatwo się układają – znakomita metoda zwłaszcza dla kobiet z kręconymi lub puszącymi się włosami, nad którymi na co dzień trudno zapanować.

Intensywne nawilżenie włosów

Zabiegi regeneracyjne

       Włosy zniszczone, często podgrzewane prostownicą lub poddawane w przeszłości niezdrowym, wyniszczającym zabiegom chemicznym wymagają odżywienia. W Tallulah mamy wiele zabiegów regeneracyjnych, które pozwalają przywrócić naturalną strukturę, połysk i gładkość.

Strzyżenie damskie - włosy długie

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

       Zabieg dla kobiet, które nie chcą czekać miesiącami, by cieszyć się pięknymi, zdrowymi i długimi włosami. Polecamy go również w Tallulah paniom o cienkich i rzadkich włosach, które chcą w naturalny sposób je zagęścić, często dodając ciekawego efektu kolorystycznego.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W TALLULAH

NAJPIĘKNIEJSZYM SALONIE W WARSZAWIE

I am very happy with the result. Great listening to what I wanted and implementation. Merci Enrico! 

Lili B.

Pięknie, wszystko jak zawsze wspaniałe, bardzo miła obsługa, Angelika to super dziewczyna i świetny fryzjer. Polecam cała ekipę Tallulah! 

Monika Ch.

Super koloryzacja, bardzo dokładnie i świeżo. Jestem bardzo zadowolona. 

Justyna N.

W tym salonie zawsze wspaniale!

Marta K.

Koloryzacja-jednolita-poltrwala-Tallulah
Koloryzacja-jednolita-bez-amoniaku-Tallulah (2)
Sombre4
Refleksy2

TALLULAH. TWÓJ DOBRY FRYZJER W WARSZAWIE