Manualne oczyszczanie twarzy Dermalogica (75 minut) 

Podstawowy zabieg oczyszczania zgodny z filozofią Dermalogica. Na zabieg składa się podwójne oczyszczanie skóry, maska rozpulchniająca, peeling dobrany do rodzaju skóry, zabieg tonujący, darsonwalizacja, Dermalogica Complex, maska ściągająca oraz krem kończący.

CENY ZABIEGU

Manualne oczyszczanie twarzy Dermalogica:

250 zł 

Manualne oczyszczanie twarzy Dermalogica – zabieg rozszerzony (90 minut)

Zabieg wzbogacony jest o peeling kawitacyjny lub peeling chemiczny albo specjalny masaż twarzy (jeden z tych trzech zabiegów dobiera kosmetyczka wykonująca zabieg). Połączenie manualnego oczyszczania oraz peelingu kawitacyjnego pozwala na głębsze oczyszczanie z powodu stosowania różnych technik oczyszczających. Z kolei peeling chemiczny to znakomity sposób na pozbycie się zanieczyszczeń skóry oraz zminimalizowanie ryzyka powrotu tych zanieczyszczeń.

CENY ZABIEGU

Rozszerzone manualne oczyszczanie twarzy Dermalogica: 300 zł 

Głębokie manualne oczyszczanie twarzy Dermalogica (120 minut) 

Zabieg wzbogacony jest o peeling kawitacyjny oraz peeling chemiczny, ale też specjalny masaż twarzy i wprowadzanie składników odżywczych w formie sonoforezy, co pozwala zwiększyć możliwość wchłaniania tych substancji przez skórę. Połączenie wszystkich tych czterech elementów zapewnia głębokie oczyszczanie twarzy – kosmetyczka pracuje na różnych warstwach skóry, co daje najlepsze rezultaty. Masaż twarzy jest ponadto jednym z najlepszych sposobów na naturalny lifting – dzięki regularnemu stosowaniu skóra wygląda zdrowo i młodo.

CENY ZABIEGU

Głębokie manualne oczyszczanie twarzy Dermalogica: 340 zł 

LIVE OFFLINE
Loading...