WŁOSY W JEDNYM TONIE

Czy koloryzacja jednolita oznacza jednakowy kolor na całych włosach? Oczywiście nie! Taki “jednakowy” kolor na włosach fryzjerzy nazywają zwykle „płaskim” i „sztucznym”: często efekt taki spotykamy u osób, które próbują farbować włosy gotowymi produktami w domu.

Trzeba pamiętać, że nasze naturalne włosy nigdy nie mają całkowicie jednolitego koloru: ich kolor jest „żywy”, zmienia się w ciągu roku, pod wpływem światła, słońca, ruchu itp. Wtedy właśnie wygląda naturalnie.

Profesjonalna koloryzacja jednolita przeznaczona jest dla osób, które chcą mieć na całych włosach kolor w jednym odcieniu, a jednocześnie zależy im, żeby kolor ten jak najbardziej przypominał naturalny. Dzięki pracy naszych stylistów włosy uzyskują połysk, a dobrany kolor ma swoją głębię i efekt trójwymiarowości, co widać zwłaszcza w różnych rodzajach oświetlenia i przy oglądaniu włosów z różnych kątów.

Koloryzacja jednolita pozwala ukryć tzw. odrost oraz siwe włosy, a także odżywić włosy na długościach i pogłębić ich odcień. Paleta barw właściwie nie zna ograniczeń: możliwe są głębokie brązy i ciepłe bądź zimne blondy, różne odcienie rudości, a także fantazyjne kolory intensywne. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku znacznych zmian koloru włosów może być konieczny zabieg wcześniejszej dekoloryzacji lub prepigmentacji (gdy zmieniamy kolor na ciemniejszy).

Koloryzacja włosów

NIE WIESZ CO WYBRAĆ

umów się z naszym fryzjerem na konsultację. Dzięki temu dopasujesz rodzaj koloryzacji do swojego typu włosów oraz oczekiwań.

Jakie są rodzaje koloryzacji jednolitej w Tallulah? 

Koloryzacja jednolita trwała

Koloryzacja trwała sprawdza się m.in. w przypadku osób z dużą liczbą siwych włosów, przy mocnych, intensywnych kolorach, chłodnych blondach, ale też wszystkich innych wariantach kolorystycznych, które z racji rodzaju włosów – i planowanego efektu – wymagają intensywniejszego zabiegu pigmentacji.

Często stosuje się koloryzację jednolitą trwałą (permanentną) do świeżych, naturalnie odrastających włosów u nasady, natomiast na długościach – koloryzację półpermanentną lub odżywczą, by wzmocnić włosy substancjami odżywczymi i odświeżyć kolor.

Koloryzacja-jednolita-poltrwala-Tallulah

Koloryzacja jednolita półtrwała

    Koloryzacja, który nie zmienia w 100 proc. naturalnego pigmentu, a więc daje ostatecznie delikatniejszy efekt. Polecana zwłaszcza wtedy, gdy nie chcemy znacznie zmieniać koloru włosów ani ich rozjaśniać. Efekt utrzymuje się do około 12 myć (w zależności od rodzaju szamponu, stosowanych odżywek, ale też np. rodzaju wody) i wypłukuje w sposób bardzo naturalny.

    Ten typ koloryzacji często stosowany jest również do odświeżania koloru włosów na długościach.

Koloryzacja-jednolita-bez-amoniaku-Tallulah (2)

Koloryzacja jednolita półtrwała bez amoniaku

Najnowsze rozwiązanie La Biosthetique – nowatorski system półtrwałej koloryzacji bez amoniaku i bez MEA (monoetyloaminy) – nadaje się zarówno do włosów naturalnych, jak i farbowanych oraz pokrytych siwizną. Brak amoniaku sprawia, że naturalne włosy nie są rozjaśniane, a w zależności od wybranego koloru mają intensywniejszą pigmentację i połysk.

Produkty używane do koloryzacji bez amoniaku wzbogacone są o naturalne oleje, co zapewnia ochronę włókien włosa, a jednocześnie trwały kolor, który utrzymuje się do ok. 15 myć (w zależności od stosowanych w domu produktów do pielęgnacji).

CENY KOLORYZACJI JEDNOLITEJ W TALLULAH HAIR & BEAUTY: 

włosy krótkie – 370 zł

włosy średniej długości – 420 zł

włosy długie – 450 zł

włosy bardzo długie lub bardzo gęste – 500 zł

W cenę zabiegu koloryzacji wliczone są: konsultacja, strzyżenie oraz modelowanie włosów. Jeśli fryzjer podczas koloryzacji nie wykonuje strzyżenia lub nie odświeża cięcia, od końcowej ceny odliczamy 30 zł. 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W TALLULAH

NAJPIĘKNIEJSZYM SALONIE W WARSZAWIE

DEPILACJA WOSKIEM CZY PASTĄ?

Depilowanie – zarówno woskiem, jak i pastą cukrową – musi być skuteczne, ale nie musi boleć. Właśnie dlatego tak wiele klientek wraca regularnie na zabieg depilacji właśnie do nas! 

A MOŻE DEPILACJA LASEROWA?

Jeśli myślisz o tym, by pożegnać się z niechcianym owłosieniem na dobre, sprawdź możliwości depilacji laserowej Lightsheer Desire. Umów się na próbny zabieg i zobacz, jak to działa!

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBREGO FRYZJERA?

W naszym salonie znajdziesz znakomitych kolorystów, którzy wyczarują prawdziwie piękne kolory – od platynowego blondu przez intensywne rudości aż po klasyczny balayage. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY