Wiele tonów, jeden efekt

Koloryzacja wielotonowa to szczególny rodzaj koloryzacji, gdy stylista fryzur używa przynajmniej dwóch kolorów bazowych. Pozwala to stworzyć prawdziwie trójwymiarowy efekt, dzięki czemu nawet bardzo cienkie włosy sprawiają wrażenie imponującej objętości. Możliwości jest naprawdę wiele: kolor może być ciemniejszy od nasady i przechodzić do jaśniejszych końcówek, zbliżone odcieniami barwy mogą się delikatnie przenikać lub przeciwnie – fryzjer stawia na podkreślenie kolorów mocno kontrastowych. Szczególnym przypadkiem koloryzacji wielotonowych jest również ombre, sombre oraz balayage.

Bardzo często koloryzacja wielotonowa stosowana jest też w przypadku kolorów intensywnych, żeby podkreślić trójwymiarowość – styliści Tallulah Hair & Beauty używają wówczas np. różnych odcieni jednego koloru (innych przy nasadzie, innych na długościach i na końcach). Wszystko zależy od oczekiwań klientki, ale też naturalnego koloru włosów, karnacji skóry lub rodzaju strzyżenia: typ koloryzacji dobierany jest przez naszych stylistów indywidualnie podczas konsultacji.

Trzeba pamiętać, że koloryzacja wielotonowa to zaawansowany fryzjersko zabieg, który wymaga precyzji i czasu – jej wykonanie zajmuje przynajmniej od 2,5 do 3 godzin. Jeśli chcesz gruntownie zmienić kolor, może być potrzebny wcześniej zabieg dekoloryzacji lub prepigmentacji (od półtorej godziny do kilku godzin). Dekoloryzacja niezbędna jest również wtedy, gdy efektem ma być uzyskanie delikatnego, pastelowego odcienia, np. dyskretnego różu. W przypadków takich procesów zalecamy specjalne zabiegi ochronne włosów, zwłaszcza udoskonalony przez La Biosthetique zabieg pielęgnacyjno-regeneracyjny PCC (Protection Cheveux Complexe) łącznie z produktami do używania w domu.

 

U Kasi zawsze piękny kolor! I to jeszcze w jakim miłym miejscu. Dziękuję 🙂  

Olga P.

Pani Ania uratowała moje włosy po nieudanej metamorfozie w innym salonie. Czułam się bezpiecznie i miałam pewność, że wyjdę zadowolona. Znalazłam swojego fryzjera! 

Aleksandra B.

Kolejna wizyta u pani Justyny to sama przyjemność. Moje włosy są piękne, zadbane i kolor blond wymarzony 🙂 Dziękuję i do zobaczenia!

Oliwia W.

Pani Kasia wyczarowała super kolor. Ma świetne podejście i umie słuchać. Polecam gorąco! 

Karolina W.

CENY KOLORYZACJI WIELOTONOWEJ ZE STRZYŻENIEM: 

włosy krótkie – 420 zł

włosy średniej długości – 470 zł 

włosy długie – 500 zł 

włosy bardzo długie lub bardzo gęste – 580 zł 

 

W cenę zabiegu koloryzacji wliczone są: konsultacja, strzyżenie oraz modelowanie włosów.

Jeśli fryzjer podczas koloryzacji nie wykonuje strzyżenia lub nie odświeża cięcia, od końcowej ceny odliczamy 30 zł. 

NASZE USŁUGI KOLORYZACJI 

możesz sprawdzić na naszej stronie rezerwacyjnej. 

Chcesz zadbać o dłonie i stopy?

W Tallulah regularnie dbamy o dłonie mężczyzn, ale nie tylko: systematyczny pedicure leczniczy rozwiązuje wszelkie problemy związane ze stopami. 

Chcesz odświeżyć swoją twarz?

Nasi specjaliści oferują różne zabiegi kosmetyczne dedykowane specjalnie dla panów i dostosowane do potrzeb ich skóry. 

Problemy z włosami?

O przerzedzające się włosy warto zadbać jak najszybciej – mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg dla panów, którzy zauważają u siebie utratę włosów. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY