MASAŻ KLASYCZNY

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż oparty na technikach masażu klasycznego, ale mniej intensywny: powolne, płynne ruchy wprowadzają w stan głębokiego relaksu. Pomaga rozluźnić mięśnie, zdejmuje napięcie, pobudza krążenie, ale też wycisza i zmniejsza stres.

CENA:

Masaż relaksacyjny: 250 zł (70 minut) 

Bardzo efektywny masaż skupiony na konkretnej części ciała. Usprawnia krążenie krwi i niweluje uczucie zmęczenia, odprowadza nadmiar wody z tkanek (po wykonanym masażu należy pić dużo wody, by ułatwić organizmowi pozbycie się toksyn).

Dla kogo?

  • Dla osób, które dużo siedzą, często podróżują i jeżdżą samochodem
  • Przy opuchniętych nogach, również z obrzękami
  • Przy bólach pleców
  • Dla kobiet w ciąży
  • Dla osób, które mają problemy z perystaltyką jelit (masaż brzucha)
CENY:

Masaż częściowy (nóg lub pleców): 160 zł (45 minut)

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ (MODELUJĄCY)

Masaż bańką chińską nie należy do najprzyjemniejszych, ale – zwłaszcza w połączeniu z masażem modelującym – jest niezwykle skuteczny: widocznie ujędrnia skórę, poprawia ukrwienie i zwiększa metabolizm tkankowy, rozbija tkankę tłuszczową i pomaga zredukować cellulit. Masażem można objąć wszystkie newralgiczne części ciała: uda, pośladki, łydki, brzuch, ramiona.

Masaż ten ma największą skuteczność, jeśli stosuje się go w serii 10-12 zabiegów dwa (lub trzy) razy w tygodniu – w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Zalecane są też sesje przypominające (kilka razy w miesiącu).

Masaż godzinny obejmuje całe ciało, masaż 30-minutowy – dwie partie ciała (np. uda i pośladki).

CENY:

Masaż bańką chińską 60 minut: 200 zł

Masaż bańką chińską 30 minut: 140 zł 

 

PEELING Z MASAŻEM I MASKĄ

Delikatnie usuwa obumarłe komórki i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Przyspiesza proces odnowy i regeneracji naskórka. Dzięki wchłanianiu substancji czynnych z indywidualnie dobranych preparatów widocznie odświeża, ujędrnia, usprawnia krążenie, odmładza skórę i poprawia jej koloryt.

Dla kogo?

  • Dla osób ze zmęczoną skórą wymagającą odświeżenia
  • Przy problemach z zanieczyszczeniami skóry
  • Dla osób planujących dłuższe eksponowanie ciała na światło słoneczne
CENY:

Peeling ciała z masażem i maską 100 minut: 340 zł