Zabieg odmładzający Dermalogica AGE SMART

Intensywny, bogaty witaminowo zabieg. Dzięki obecności takich substancji aktywnych jak m.in. kwas hialuronowy, NNKT, witaminy A,C,E, kwas mlekowy, salicylowy oraz retinol regeneruje strukturę skóry, intensywnie nawilża oraz wzmacnia barierę ochronną, tworząc aktywną tarczę antyoksydacyjną, by skutecznie walczyć z wolnymi rodnikami. Po zabiegu skóra staje się znacznie bardziej naprężona, wygładzona, ale też rozświetlona i odżywiona.

Zabieg przynosi najlepsze efekty w seriach – od trzech do 6 razy w ciągu 2 miesięcy.

DLA KOGO?

Dla osób ze skórą dojrzałą, z widocznymi oznakami starzenia

Cena: 320 zł

Zabieg Purles Sushi Ceremony Purles

Sushi Ceremony to rytuał, którego istotnym komponentem jest niezwykle intensywny w działaniu oryzanol, substancja pozyskiwana z zarodków ryżu. O jego sile stanowi wysoka skuteczność antyoksydacyjna, co sprzyja poprawie mikrokrążenia i pomaga w redukcji zmarszczek. Podczas zabiegu specjalny Kompleks z Roślin Alpejskich wspomaga walkę z przebarwieniami, a witamina E wraz z kwasem hialuronowym wygładzają zmarszczki, nadając skórze jędrność i blask. Rytuał przywraca właściwy przepływ energii, relaksuje i pozwala świadomie wsłuchać się w swoje wnętrze.

DLA KOGO?

Dla osób ze skórą z widocznymi oznakami starzenia lub z przebarwieniami – również powstałymi po ekspozycji na słońce

Cena: 270 zł

Zabieg intensywnie nawilżający Dermalogica

Nawilżenie skóry to podstawa w pielęgnacji, która w dłuższej perspektywie zapobiega procesom starzenia się skóry, a jednocześnie poprawia jej wygląd i koloryt. W trakcie zabiegu odpowiednio dobrane do rodzaju i kondycji skóry preparaty Dermalogica wspomagają uzupełnienie poziomu wody w skórze, regenerację oraz wzmocnienie naturalnej warstwy ochronnej.

DLA KOGO?

Dla osób ze skórą normalną, mieszaną, suchą, z objawami starzenia.

Cena: 240 zł