Zdrowe stopy

Pedicure leczniczy to zabieg podologiczny polecany dla osób z różnymi, często bolesnymi problemami stóp, takimi jak odciski, modzele, nagniotki lub wrastające paznokcie. Już po jednym zabiegu klient czuje ogromną ulgę, ale największe rezultaty – zarówno w przypadku pań, jak i panów – pojawiają się wtedy, gdy pedicure leczniczy powtarzamy regularnie co kilka tygodni. 

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że właśnie jemu potrzebny jest pedicure leczniczy. Warszawa narzuca jednak swoje tempo: stres, pośpiech, tempo życia, ale też nie zawsze wygodne obuwie, uprawianie sportów lub skłonności genetyczne i alergiczne to wszystko czynniki, które mogą niekorzystnie wpływać na kondycję naszych stóp. Wbrew pozorom są one bardzo wrażliwe, a jednocześnie mocno eksploatowane – to na nich skupia się ciężar całego ciała. 

Na zabieg podologiczny warto się zgłosić jak najwcześniej: najlepiej wtedy, gdy problemy ze stopami dopiero się zaczynają. Nasza manicurzystka zanalizuje wtedy problem, doradzi również odpowiednią pielęgnację w domu. Żadnej ze zmian nie można jednak lekceważyć – wszystko jedno, czy są to małe pęcherze czy duże odciski, pęknięcie pięty albo kurzajki, niemożliwe do usunięcia w warunkach domowych nagniotki albo bolesne, wrastające paznokcie, które wymagają założenia specjalnej klamry.

Jeśli szukasz doświadczonej, profesjonalnej podolożki, która kompleksowo zajmie się Twoimi stopami, zarezerwuj sobie półtorej godziny i umów się na pedicure leczniczy. Warszawa nie ma piękniejszego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego, a nasza specjalistka od zabiegów podologicznych Bożena pomogła już setkom klientów – i klientek.

Pedicure-leczniczy-Tallulah-2

Co mówią nasi klienci?

Pani Bożena wyprowadziła moje stopy z naprawdę opłakanego stanu. Wreszcie czuję się lekko! Dziękuję i polecam 😉 

Monika B.

Profesjonalnie, z klasą, bez stresu, a dodatkowo świetne efekty. Zawsze chętnie do pani Bożeny wracam. 

Marek K.

Moje stopy jeszcze nigdy nie były tak gładkie, zdrowe i lekkie. Dziękuję! 

Robert G.

Przychodzę regularnie, bo problemy ze stopami mam od dawna i wiem, że muszę o nie dbać systematycznie. I chociaż nie jest to najprzyjemniejszy zabieg świata, dla mnie to relaks i czas dla siebie 🙂 

Kasia B.

Zgłoś się na pedicure leczniczy, jeśli zauważysz na swoich stopach: 

  • odciski
  • pęcherze
  • trudne do usunięcia nagniotki
  • suchą skórę
  • wrastające paznokcie
  • ból stóp w czasie dnia

CENY: 

pedicure leczniczy – 150 zł

założenie jednej klamry – 100 zł 

NASZE POZOSTAŁE USŁUGI PEDICURE

możesz sprawdzić na naszej stronie rezerwacyjnej. 

Chcesz zadbać o dłonie i stopy?

W Tallulah regularnie dbamy o dłonie mężczyzn, ale nie tylko: systematyczny pedicure leczniczy rozwiązuje wszelkie problemy związane ze stopami. 

Chcesz odświeżyć swoją twarz?

Nasi specjaliści oferują różne zabiegi kosmetyczne dedykowane specjalnie dla panów i dostosowane do potrzeb ich skóry. 

Problemy z włosami?

O przerzedzające się włosy warto zadbać jak najszybciej – mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg dla panów, którzy zauważają u siebie utratę włosów. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY