Męski punkt widzenia. I strzyżenia

Męski fryzjer. Męskie cięcie. Męska sprawa.

       Undercut, fade, slide part, pompadour… Nie wiesz, co te określenia znaczą? Nie musisz. Barberzy prześcigają się w specyficznych nazwach technik strzyżeń męskich i męskich stylizacji. Ale najlepiej zostawić tę wiedzę fachowcom. Takim jak Darek z Tallulah: dwadzieścia lat doświadczenia we fryzjerstwie męskim naprawdę ma znaczenie. 

       Współczesny mężczyzna wie, że wygląd ma znaczenie i o siebie dba, ale nie ma ochoty ani czasu ścigać się z modą. Chce fryzury, która będzie dopasowana do jego twarzy i osobowości, czasem bardziej klasycznej, czasem bardziej nowoczesnej, ale przede wszystkim wygodnej i łatwej w codziennej pielęgnacji. To właśnie zapewnia doświadczony fryzjer męski. Stolica ma wielu fryzjerów, ale jeśli oddawać swoje włosy, to tylko w najlepsze ręce. 

       Naszymi klientami są prezesi dużych, międzynarodowych firm i młodzi studenci, mieszkający w Warszawie obcokrajowcy i przedstawiciele ambasad, artyści, muzycy, biznesmeni i aktorzy. Przychodzą regularnie, gdy chcą odświeżyć fryzurę lub gruntownie coś na głowie zmienić. I dlatego, że świetnie się w naszym międzynarodowym salonie czują.

Fryzjer męski

Najlepsze strzyżenie męskie w Warszawie - salon Tallulah

Strzyżenie mężczyzn

       Strzyżenie męskie jest sztuką samą w sobie – o ile wykonuje je fachowiec. Dobrze obcięte włosy potrafią zniwelować niedoskonałości urody, dodać pewności siebie, a przede wszystkim są łatwe w codziennej pielęgnacji.

Zadbana broda mężczyzny po wizycie u barbera

Trymowanie brody

       Zarost każdego mężczyzny jest inny – i wymaga indywidualnego traktowania. Niektórzy lubią fantazyjne, miesiącami pielęgnowane brody, inni – delikatny, dobrze przystrzyżony zarost. W Tallulah Hair & Beauty potrafimy dopasować trymowanie brody i do potrzeb, i do fryzury, i do twarzy oraz osobowości.

George Clooney. Seksowne siwe włosy

Tuszowanie siwizny

     To prawda, siwizna może dodawać uroku – zwłaszcza jeśli odpowiednio się ją pielęgnuje. W Tallulah Hair & Beauty oferujemy m.in. szybkie i bezpieczne zabiegi tuszowania siwych włosów, dzięki którym włosy wyglądają naturalnie i nie pozostawiają odrostu.

Co mówią nasi klienci?

Fryzjer męski czy barber?

   Szukasz fryzjera męskiego w Warszawie, który łączy wiedzę, rzemiosło, doświadczenie, pasję i pomysłowość? Pracujący z nami Darek od kilkudziesięciu lat specjalizuje się wyłącznie w strzyżeniach dla panów: potrafi okiełznać najbardziej niesforne włosy, zaszaleć ze strzyżeniem lub zaproponować klasyczną elegancję.

   Dobry barber zapewnia swoim klientom przede wszystkim świetne rzemiosło, sprawność strzyżenia i kompleksową obsługę: od włosów aż po brodę. Doświadczony fryzjer męski patrzy na klienta bardziej całościowo, oprócz strzyżeń zna się na koloryzacji męskich włosów i doradza w sprawach codziennej pielęgnacji i stylizacji.

   W Tallulah nie musisz wybierać, bo Darek łączy jedno i drugie – fryzjerską wyobraźnię i barberski fach. Co potwierdza imponująca grupa jego stałych klientów, również znanych postaci życia kulturalnego, sportowego i biznesowego, którzy od lat nie oddają swoich włosów w ręce nikogo innego.

Ceny usług dla panów: 

strzyżenie męskie u Darka (fryzjer męski) – 120 zł

strzyżenie męskie u pozostałych stylistów: 110 zł

strzyżenie męskie i trymowanie brody: 170 zł

tuszowanie siwizny ze strzyżeniem: 210 zł

CZY WARTO PRZYJSC DO TALLULAH? 

NASZE USŁUGI DLA PANÓW

sprawdzisz na naszej stronie rezerwacyjnej.

Męska fryzura w salonie fryzjerskim
men-8
men-9
Strzyżenie przez barbera w salonie Tallulah
Dobry Fryzjer w Warszawie - Tallulah

FRYZJER

       Nasz zespół najlepszych fryzjerów doceniają zarówno mężczyźni, jak i kobiety: w kwestii strzyżenia, koloryzacji, pielęgnacji, prostowania czy przedłużania włosów warto zaufać najlepszym. 

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

SALON KOSMETYCZNY

       W dolnej części salonu mieszczą się gabinety kosmetyczne, w których można rozmaite zabiegi odżywcze, pielęgnacyjne, liftingujące dla mężczyzn, ale też kobiet.

Manicure męski

MANICURZYSTKA

     Nasze manicurzystki wykonują zabiegi zarówno dla pań, jak i panów – może być to manicure męski, pedicure męski lub pedicure leczniczy dla osób z problemami stóp. 

Tallulah. Twój Dobry Fryzjer w Warszawie