Twój dobry fryzjer w Warszawie

Fryzjer męski

Czasem musi rozmawiać, a czasem milczeć. Niekiedy zaproponować zupełnie nową fryzurę albo posłuchać prośby “tak jak ostatnio”. Fryzjer męski jest jak świetnie operujący nożyczkami, dobry kumpel, któremu można zaufać. I przed którym można się przyznać, że włosy wcale nie są dla facetów mało istotną sprawą  

zDSC_8726-2222.jpg

Męski fryzjer. Męskie cięcie. Męska sprawa

       Undercut, fade, slide part, pompadour… Nie wiesz, co te określenia znaczą? Nie musisz. Barberzy prześcigają się w specyficznych nazwach technik strzyżeń męskich i męskich stylizacji. Ale najlepiej zostawić tę wiedzę fachowcom. Takim jak Darek z Tallulah: dwadzieścia lat doświadczenia we fryzjerstwie męskim naprawdę ma znaczenie.       

Współczesny mężczyzna wie, że wygląd ma znaczenie i o siebie dba, ale nie ma ochoty ani czasu ścigać się z modą.

Chce fryzury, która będzie dopasowana do jego twarzy i osobowości, czasem bardziej klasycznej, czasem bardziej nowoczesnej, ale przede wszystkim wygodnej i łatwej w codziennej pielęgnacji. To właśnie zapewnia doświadczony fryzjer męski.

Stolica ma wielu fryzjerów, ale jeśli oddawać swoje włosy, to tylko w najlepsze ręce. Doskonale wiedzą o tym klienci salonu Tallulah, którzy przychodzą do nas, bo chcą mieć świetne włosy, sympatyczną atmosferę, a czas spędzić w wyjątkowo pięknym miejscu. 

Naszymi klientami są prezesi dużych, międzynarodowych firm i młodzi studenci, mieszkający w Warszawie obcokrajowcy i przedstawiciele ambasad, artyści, muzycy, biznesmeni i aktorzy. Przychodzą regularnie, gdy chcą odświeżyć fryzurę lub gruntownie coś na głowie zmienić. I dlatego, że świetnie się w naszym międzynarodowym salonie czują.

TALLULAH
Najlepszy salon fryzjerski w Warszawie
FOLLOW ON

Strzyżenie męskie jest sztuką samą w sobie – o ile wykonuje je fachowiec. Dobrze obcięte włosy potrafią zniwelować niedoskonałości urody, dodać pewności siebie, a przede wszystkim są łatwe w codziennej pielęgnacji.

Zarost każdego mężczyzny jest inny – i wymaga indywidualnego traktowania. Niektórzy lubią fantazyjne, miesiącami pielęgnowane brody, inni – delikatny, dobrze przystrzyżony zarost. W Tallulah Hair & Beauty potrafimy dopasować trymowanie brody i do potrzeb, i do fryzury, i do twarzy oraz osobowości.

 To prawda, siwizna może dodawać uroku – zwłaszcza jeśli odpowiednio się ją pielęgnuje. W Tallulah Hair & Beauty oferujemy m.in. szybkie i bezpieczne zabiegi tuszowania siwych włosów, dzięki którym włosy wyglądają naturalnie i nie pozostawiają odrostu.

Zadbana broda mężczyzny po wizycie u barbera
George Clooney. Seksowne siwe włosy

Fryzjer męski czy barber?

Szukasz fryzjera męskiego w Warszawie, który łączy wiedzę, rzemiosło, doświadczenie, pasję i pomysłowość? Pracujący z nami Darek od kilkudziesięciu lat specjalizuje się wyłącznie w strzyżeniach dla panów: potrafi okiełznać najbardziej niesforne włosy, zaszaleć ze strzyżeniem lub zaproponować klasyczną elegancję.

 Dobry barber zapewnia swoim klientom przede wszystkim świetne rzemiosło, sprawność strzyżenia i kompleksową obsługę: od włosów aż po brodę.

Doświadczony fryzjer męski patrzy na klienta bardziej całościowo, oprócz strzyżeń zna się na koloryzacji męskich włosów i doradza w sprawach codziennej pielęgnacji i stylizacji. 

 W Tallulah nie musisz wybierać, bo Darek łączy jedno i drugie – fryzjerską wyobraźnię i barberski fach. Co potwierdza imponująca grupa jego stałych klientów, również znanych postaci życia kulturalnego, sportowego i biznesowego, którzy od lat nie oddają swoich włosów w ręce nikogo innego.

TALLULAH
Najlepszy salon fryzjerski w Warszawie
FOLLOW ON

"Męska fryzura podobno nie jest za bardzo wymagająca, nie ma miliona kolorów, loków, koków itp 😉

Powiedzcie to Darkowi, który przez godzinę używa wszelakich atrybutów fryzjera, żeby każdy pojedynczy włos był na swoim miejscu i miał odpowiednią długość. Gdy następnego dnia po wizycie u fryzjera wstajesz z łóżka i fryzura nadal wygląda jak po wyjściu z salonu, to wiedz że to nie jest zasługa tony lakieru na włosach, a wprawna ręka doświadczonego profesjonalisty. Polecam i widzimy się za klika tygodni!

Janusz G.

Google

Umów się na wizytę w Tallulah

NAJLEPSZYM SALONIE FRYZJERSKIM W WARSZAWIE 

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Tallulah

CENY

Ceny usług dla panów

W cenę każdego zabiegu wchodzi: konsultacja, mycie, pielęgnacja, strzyżenie oraz końcowe modelowanie / stylizacja 

130 zł

strzyżenie męskie u Darka (fryzjer męski)

120 zł

strzyżenie męskie u pozostałych stylistów

170 zł

strzyżenie męskie i trymowanie brody

210 zł

tuszowanie siwizny ze strzyżeniem

CO JESZCZE POLECA TALLULAH?

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Salon kosmetyczny

W dolnej części salonu mieszczą się gabinety kosmetyczne, w których można rozmaite zabiegi odżywcze, pielęgnacyjne, liftingujące dla mężczyzn, ale też kobiet.
Manicure męski

Manicure męski

Nasze manicurzystki wykonują zabiegi zarówno dla pań, jak i panów – może być to manicure męski, pedicure męski lub pedicure leczniczy dla osób z problemami stóp.

NAJLEPSZY

salon fryzjerski w Warszawie
w plebiscycie "Mistrzowie Urody 2023"
LIVE OFFLINE
Loading...