Trymowanie brody i wąsów

    Zarost każdego mężczyzny jest inny – i wymaga indywidualnego traktowania. Niektórzy lubią fantazyjne, miesiącami pielęgnowane brody, inni – delikatny, dobrze przystrzyżony zarost. W Tallulah Hair & Beauty potrafimy dopasować trymowanie brody i do potrzeb, i do fryzury, i do twarzy.
    Dbający o elegancję panowie wiedzą, że nawet pozornie niechlujny, dwu- lub trzydniowy zarost tak naprawdę wymaga niezwykle precyzyjnej pielęgnacji. Nie mniej intensywnych zabiegów oczekuje długa, bujna broda, którą nasi klienci zapuszczają czasem wiele miesięcy. W każdym wypadku ważne jest odpowiednie przycinanie brody, ale też kosmetyki używane na co dzień – np. dostępne w Tallulah Hair & Beauty olejki do pielęgnacji brody.
    Nasz znakomity fryzjer męski chętnie doradzi, jaki kształt brody będzie do najlepszy do typu twarzy, fryzury, ale też osobowości. A możliwości jest wiele: np. delikatnie zaznaczona bródka wokół ust, broda o kształcie owalnym lub spiczastym, broda szeroka lub wąski pasek wzdłuż żuchwy, broda z przyciętymi bokami lub bez. Wiele możliwości pozostawia również wąs – cienki lub grubszy, wyłącznie nad górną wargą lub w kształcie podkowy.
    Mniej lub bardziej dyskretne eksperymenty z zarostem to znakomity sposób, żeby zmienić coś w męskim wyglądzie: wiedzą o tym nastolatki, dbający o wygląd hipsterzy, ale też dojrzali, stateczni panowie przywiązani często do jednego rodzaju fryzury. Usługi barberskie, takie jak trymowanie brody i wąsów, są w Tallulah Hair & Beauty niezwykle popularne, zwłaszcza że dba o nie wyjątkowy specjalista strzyżeń męskich, czyli Darek. A jeśli powierzać komuś tę tak ważną część wyglądu, to tylko najlepszym.

20190615-IV3A2565

Strzyżenie u Darka – prawdziwa klasa. Rzadko kto tak dobrze zna się na męskich strzyżeniach. Polecam! 

Marek F.

Jestem zachwycony. Obsługą, serdecznością, wystrojem salonu. To poziom światowy! Franek jest Mistrzem 🙂  #pięknie 

Tomasz S.

Sprawnie, a dokładnie i precyzyjnie. Elegancko, ale nowocześnie. Darek to fachowiec, jakich nie ma – zdecydowanie najlepszy męski fryzjer w Warszawie! I w jakim niezwykłym miejscu 🙂 

Robert G.

Do Darka przychodzę regularnie – i nie zamierzam tego zmieniać. Nie dość, że mistrz, to jeszcze fajny człowiek! 

Michał S.

Darek Klimczuk – fryzjer męski

       Szukasz fryzjera męskiego w Warszawie, który łączy wiedzę, rzemiosło, doświadczenie, pasję i pomysłowość? Darek od kilkudziesięciu lat specjalizuje się wyłącznie w strzyżeniach dla panów: potrafi okiełznać najbardziej niesforne włosy, zaszaleć ze strzyżeniem lub zaproponować klasyczną elegancję. Chętnie zajmuje się też trymowaniem brody, a także znakomicie doradza w sprawach codziennej pielęgnacji i stylizacji. Co potwierdza rzesza jego stałych klientów, którzy od lat nie oddają swoich włosów w ręce nikogo innego.

USŁUGI FRYZJERSKIE DLA PANÓW: 

trymowanie brody i wąsów – 80 zł

strzyżenie męskie z trymowaniem brody i wąsów: 180 zł

strzyżenie męskie: 120-130 zł

tuszowanie siwizny ze strzyżeniem: 230 zł

NASZE USŁUGI DLA PANÓW

możesz sprawdzić na naszej stronie rezerwacyjnej.

Chcesz zadbać o dłonie i stopy?

W Tallulah regularnie dbamy o dłonie mężczyzn, ale nie tylko: systematyczny pedicure leczniczy rozwiązuje wszelkie problemy związane ze stopami. 

Chcesz odświeżyć swoją twarz?

Nasi specjaliści oferują różne zabiegi kosmetyczne dedykowane specjalnie dla panów i dostosowane do potrzeb ich skóry. 

Problemy z włosami?

O przerzedzające się włosy warto zadbać jak najszybciej – mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg dla panów, którzy zauważają u siebie utratę włosów. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY