KRZYSZTOF KULESZA W ZESPOLE TALLULAH!

KRZYSZTOF KULESZA – FRYZJER, PASJONAT, KREATOR

Takimi wiadomościami miło się dzielić: do naszego teamu fryzjerów w Tallulah Hair & Beauty dołącza właśnie Krzysztof Kulesza! Nietuzinkowa osobowość fryzjerska, świetnie znany w polskiej branży fryzjerskiej mistrz strzyżeń i stylizacji włosów, ale też twórca niezwykłych koloryzacji, autor wielu spektakularnych metamorfoz oraz wielki orędownik zdrowych włosów.

Organizował pokazy mody, w popularnych mediach doradzał czytelniczkom i czytelnikom w zakresie fryzjerskiej pielęgnacji, był jurorem wielu konkursów. Od lat zajmuje się też szkoleniem młodych adeptów sztuki fryzjerskiej – jego konikiem są strzyżenia, w których nie ma sobie równych.

Oprócz pracy w Tallulah, którą właśnie zaczyna, prowadzi również własny salon fryzjerski we Wrocławiu.

Krzysztof-Kulesza-Tallulah

Przykłady strzyżeń i koloryzacji Krzysztofa Kuleszy

Krzysztof Kulesza - mistrz koloryzacji
Oryginalne kolory od Krzysztofa Kuleszy
Przykład oryginalnej i zdrowej koloryzacji od Krzysztofa Kuleszy

Fryzjer wielu talentów i pomysłów

Zwycięzca konkursu Color Zoom

WYBITNY KOLORYSTA

Od lat uważany w Polsce za jednego z najlepszych specjalistów od koloryzacji. Dwukrotnie zwyciężał, a trzykrotnie zajmował drugie miejsce w polskiej edycji konkursu Color Zoom dla najlepszych polskich kolorystów. Lubi kolory z nutką szaleństwa, ale też piękną klasykę – zawsze przykłada ogromną wagę do zdrowia włosów. Lubi bawić się modą, ale koloryzacje traktuje jako ważne dopełnienie osobowości każdej kobiety. A ponieważ każda jest inna, dla każdej szuka innego, odpowiedniego dla niej pomysłu.

Krzysztof Kulesza podczas szkolenia ze strzyżeń

MISTRZ STRZYŻEŃ 

W swojej wieloletniej karierze łączy doskonałe rzemiosło z fantazją. W strzyżeniach jest prawdziwym mistrzem – od wielu lat szkoli zresztą z technik strzyżeń młodych adeptów sztuki fryzjerskiej, bo swoją wiedzą umie i potrafi się dzielić. Jego wieloletnie klientki i klienci potwierdzają, że potrafi tak obciąć włosy, by nie tylko dodawały wdzięku i charakteru, ale też dobrze układały się na co dzień, wzmacniały atuty urody i tuszowały niedoskonałości.

Krzysztof Kulesza reprezentuje Polskę na zagranicznym pokazie mody

POKAZY MODY

W swoim życiu organizował wiele pokazów mody, bo pozwalają łączyć mu fryzjerskie doświadczenie ze sztuką, samodzielną pracę i szefowanie zespołowi fryzjerów. Wśród wielu pokazów były również te organizowane za granicą, gdzie z dumą reprezentował Polskę.

Krzysztof Kulesza doradza imprezowe fryzury

MEDIALNE PORADY

Ponieważ wierzy w edukację, chętnie udziela porad fryzjerskich dla pań i panów – m.in. w miesięcznikach Women’s Health i Men’s Healt, w piśmie Hair Trendy czy w portalach wp.pl

ZNANI I NIEZNANI

Nigdy nie dzieli klientów ze względu na to, czy są znani czy nie. Może dlatego wśród wielu osób, które ufają mu od lat, są też osoby dobrze rozpoznawalne – wśród nich Kinga Preis: Krzysztof Kulesza zadbał m.in. o jej włosy przed sesją zdjęciową na okładkę “Twojego Stylu”.

Daj-Glowe

CHARYTATYWNIE

Oprócz codziennej pracy lubi też spełniać się charytatywnie. To właśnie dlatego przez kilka lat organizował we Wrocławiu m.in. akcję “Daję Głowę”, dzięki której wrocławianie tłumnie oddawali swoje włosy na szczytny cel – dla kobiet chorych na nowotwór.

CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ?

Zarezerwuj wizytę przez stronę rezerwacyjną www.moment.pl/tallulah lub zadzwoń. Kontakt telefoniczny jest najlepszy, ponieważ Krzysztof Kulesza pracuje w Tallulah tylko w wybrane dni – nasz numer: 22 415 90 30. Zapraszamy!

CO MÓWIĄ KLIENCI?

Krzysztof potrafi wyczarować fryzurę, której nie trzeba układać, a i tak wygląda świetnie przez długi czas. Ogromny profesjonalizm i pasja. Polecam bardzo! 

Ewa K.

Serdecznie polecam z czystym sumieniem 😉 Krzysztof – jeden z najlepszych fryzjerów, jakich znam i tylko jemu ufam w 100 %, siadając na fotel 😉 

Anna B.

Polecam p. Krzysztofa. Mam naturalnie kręcone włosy, które nie każdy potrafi obciąć tak, aby dobrze wyglądały, a p. Krzysztof jest według mnie w tym ekspertem 😉 Fryzura ma piękny kształt i sama się układa. POLECAM! 

Marzena M.

Krzysztof jest najlepszym fryzjerem, jakiego dotychczas spotkałam! 

Magdalena S.

TALLULAH. TWÓJ DOBRY FRYZJER W WARSZAWIE