Męskie cięcie

    Czasem wciąż słychać jeszcze głosy, że strzyżenie męskie to łatwizna. Nic bardziej mylnego! Męskie włosy – te króciutkie i standardowej długości, jasne i ciemne, delikatne i bardzo mocne, łatwo układające się i “żyjące swoim życiem” – to prawdziwy test dla fryzjera, który chce je okiełznać. Po pierwsze, każdy rodzaj włosów – podobnie jak każdy z naszych klientów – jest inny. Po drugie: na krótkich, męskich włosach widać jak na dłoni precyzję strzyżenia, technikę i doświadczenie. A jeśli nawet nie widać od razu, widać po paru dniach: gdy włosy zaczynają odrastać. To najlepsza recenzja dobrego cięcia – włosy, które świetnie się układają i chętnie “współpracują”. 
    Strzyżenie męskie zawsze zaczyna się w Tallulah Hair & Beauty od rozmowy: o kondycji włosów, używanych szamponach do pielęgnacji, oczekiwaniach klienta. Potem konsultacja najważniejsza, czyli szukanie takiego pomysłu na fryzurę, który wyostrzy cechy osobowości, podkreśli lub skontrastuje układ twarzy, doda powagi, szaleństwa albo elegancji. 

W naszym salonie nie musisz wiedzieć, co oznacza “undercut” (krótsze boki i dłuższa “góra” włosów), “fade” (modę na cieniowane włosy zaczął kiedyś James Dean), “pompadour” (dłuższa, gładko zaczesana, przednio-górna część włosów) albo “slide part” (włosy z wyraźnie zaznaczonym przedziałkiem). Każdy z tych i innych rodzajów cięć i stylizacji ma wiele odmian, a doświadczony stylista włosów zawsze wybiera rozwiązanie indywidualnie dopasowane do konkretnego mężczyzny: łączy techniki, dodaje coś od siebie, żeby wykreować tę jedyną fryzurę, w której dobrze będziesz się czuł w pracy, w domu, ale też np. podczas uprawiania sportu.

I chociaż to kobieta zmienną jest, panowie również lubią fryzury zmieniać. Mamy klientów, którzy przychodzą do nas co tydzień, ale też takich, którzy zjawiają się co cztery tygodnie właśnie na strzyżenie. W naszym niezwykłym znakomitych fryzjerów wszyscy wykonują strzyżenia męskie od lat, ale wciąż uczą się nowych technik, podpatrują pomysły na pokazach mody i inspirują w czasie szkoleń. Oczywiście najwięcej klientów trafia do Darka – to w Tallulah specjalista fryzur męskich, który od dwudziestu lat zajmuje się wyłącznie strzyżeniami panów.

Tallulah_9

Strzyżenie u Darka – prawdziwa klasa. Rzadko kto tak dobrze zna się na męskich strzyżeniach. Polecam! 

Marek F.

Jestem zachwycony. Obsługą, serdecznością, wystrojem salonu. To poziom światowy! Franek jest Mistrzem 🙂  #pięknie 

Tomasz S.

Sprawnie, a dokładnie i precyzyjnie. Elegancko, ale nowocześnie. Darek to fachowiec, jakich nie ma – zdecydowanie najlepszy męski fryzjer w Warszawie! I w jakim niezwykłym miejscu 🙂 

Robert G.

Do Darka przychodzę regularnie – i nie zamierzam tego zmieniać. Nie dość, że mistrz, to jeszcze fajny człowiek! 

Michał S.

USŁUGI FRYZJERSKIE DLA PANÓW: 

strzyżenie męskie: 120-130 zł

strzyżenie męskie z trymowaniem brody i wąsów: 180 zł

trymowanie brody i wąsów – 80 zł

tuszowanie siwizny ze strzyżeniem: 230 zł

NASZE USŁUGI DLA PANÓW

możesz sprawdzić na naszej stronie rezerwacyjnej.

Chcesz zadbać o dłonie i stopy?

W Tallulah regularnie dbamy o dłonie mężczyzn, ale nie tylko: systematyczny pedicure leczniczy rozwiązuje wszelkie problemy związane ze stopami. 

Chcesz odświeżyć swoją twarz?

Nasi specjaliści oferują różne zabiegi kosmetyczne dedykowane specjalnie dla panów i dostosowane do potrzeb ich skóry. 

Problemy z włosami?

O przerzedzające się włosy warto zadbać jak najszybciej – mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg dla panów, którzy zauważają u siebie utratę włosów. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY