Manicure

Tallulah manicure 2

PiĘKNE DŁONIE. PIĘKNY DOTYK. 

Dłonie to nasza wizytówka. Atrybut kobiecości. Czasem oręż w dyskusji. Znak pewności siebie albo sprzymierzeniec nastroju. Zadbane, piękne, dyskretne lub wręcz przeciwnie – ekstrawaganckie paznokcie są elementem codziennego “stroju” i sposobem wyrażania osobowości. Stąd częste zmiany u pań: w końcu kolor, a nawet kształt i technika wykonania muszą się zmieniać, skoro zmieniają się potrzeby i oczekiwania, nastroje i cele, pory roku i zajmowane w pracy stanowiska.

Zabieg manicure to w Tallulah Hair & Beauty cały rytuał. Oczywiście jest to zabieg pielęgnacyjny: modelujemy długość i kształt płytki paznokcia, polerujemy powierzchnię paznokcia, usuwamy skórki i skórę narastającą na płytkę, a w końcu odżywiamy paznokcie i dłonie kremem lub balsamem. Panowie najczęściej stosują manicure odżywczy, panie najchętniej – choć nie zawsze – nakładają również kolor. Różne są ich techniki i rodzaje, a od tego zależy między innymi, jak długo utrzyma się efekt. 

Oto najważniejsze zabiegu manicure, które wykonujemy w Tallulah Hair & Beauty:

Manicure klasyczny

Duży wybór kolorów i jednoczesna pielęgnacja paznokci: od zmatowienia i odtłuszczenia płytki paznokcia po nakładany na koniec top.

Manicure z odżywką

       Efekt naturalnych, intensywnie odżywionych paznokci, które są twardsze, błyszczące i zachwycają zdrowym wyglądem.

Manicure hybrydowy

       Bogata baza znakomitych jakościowo kolorów, specjalne przygotowanie płytki i efekt utrzymujący się (w zależności od kondycji paznokci) do 3 tygodni.

Manicure winylowy

       Tzw. manicure vinylux jest trwalszy niż manicure klasyczny, bardziej odporny na uszkodzenia, ale też mróz, wiatr i wysoką temperaturę.

Manicure tytanowy

       Nowoczesna technika stylizacji paznokci pudrami – nie niszczy płytki paznokcia, ale ją wzmacnia. Efekty utrzymują się nawet do 4 tygodni.

Manicure żelowy

       Przedłużanie paznokci żelem pozwala na piękne paznokcie nawet osobom z łamliwą płytką, problemem rozdwajania paznokci lub innymi zniekształceniami.

Manicure japoński

       Dla osób z problemem słabych, łamliwych, rozdwajających się paznokci – pozwala je zregenerować i wygładzić, również jako przerwa po manicure hybrydowym.

Parafina na dłonie

       Zabieg natłuszczający naskórek, dzięki któremu na skórze tworzy się naturalna warstwa ochronna.

Manicure męski

       Zabieg pielęgnacyjny dla panów, którzy chcą zadbać o kształt, estetykę i zdrowie swoich paznokci.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W TALLULAH

NAJPIĘKNIEJSZYM SALONIE W WARSZAWIE

Obsługa bardzo profesjonalna, pani Anna bardzo miła i pomocna, potrafiła doradzić, co wybrać. Przyjemna atmosfera, chętnie wrócę 😉 

Magdalena W.

Manicure na najwyższym poziomie! Pięknie i miło. Polecam! 

Bogumiła G.

Pani Bożenka wyczarowała piękny manicure. Jak zawsze! Dziękuję 

Katarzyna S.

Nikt nie robi takich pięknych paznokci jak Ania. Zawsze wracam z uśmiechem! 

Adriana D.

Chcesz zadbać o dłonie i stopy?

W Tallulah regularnie dbamy o dłonie mężczyzn, ale nie tylko: systematyczny pedicure leczniczy rozwiązuje wszelkie problemy związane ze stopami. 

Chcesz odświeżyć swoją twarz?

Nasi specjaliści oferują różne zabiegi kosmetyczne dedykowane specjalnie dla panów i dostosowane do potrzeb ich skóry. 

Problemy z włosami?

O przerzedzające się włosy warto zadbać jak najszybciej – mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg dla panów, którzy zauważają u siebie utratę włosów. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY