team

TEAM

MALWINA SIDOROWICZ

stylistka fryzur
Malwina Sidorowicz - fryzjer w Tallulah
Dokładna i imponująco cierpliwa, a zarazem pomysłowa i chłonna wiedzy. Od zawsze marzyła, żeby zostać fryzjerem, ale dopięła swego dopiero po studiach. Fryzjerstwo to jej żywioł i pasja, co widać zwłaszcza w koloryzacjach - uwielbia, gdy włosy wyglądają naturalnie, chociaż czasem przemyca w nich nutkę szaleństwa. Dobry duch naszego zespołu - rozpieszcza nas swoimi przepysznymi ciastami. 

Klienci o Malwinie:

WIKTORIA KOPEL

stylistka fryzur
WIktoria Kopel - Tallulah
Miłośniczka dobrego stylu i mody. Wyjątkowa fryzjerka z pasją i ogromnym doświadczeniem. Przede wszystkim uwielbia strzyżenia – damskie i męskie, klasyczne i szalone: a techniki strzyżeń uczyła się od Jagi Hupało, z którą pracowała ponad siedem lat. W koloryzacjach lubi naturalność z artystycznym zacięciem, znakomicie też stylizuje włosy. Poza tym wychowuje pięknego psa, bierze udział w sesjach mody i pomaga przy realizacji teledysków.

Klienci o WIKTORII:

Kasia Błaszczuk

stylistka fryzur
Lubi sprzeczności: ćwiczyła taniec latynoski, ale też trenowała boks. Miłośniczka dobrego stylu, również w pracy fryzjerskiej. Jej konikiem są koloryzacje włosów, przy których lubi pofantazjować, bazując jednak na ogromnym doświadczeniu. Uwielbia szukać nowych pomysłów, by zarażać nimi klientki i klientów. No i ten uśmiech!

Klienci o KASI:

Ania Orłowska

stylistka fryzur
Właściwie wcale nie ma imię Ania, ale dla nas już Anią zostanie. Znakomita kolorystka: nie ma dla niej zadań niemożliwych. Każde cięcie i każdy kolor na włosach są u niej drobiazgowo przemyślane, choć wydaje się, że wyczarowały się same. Jeśli wybiega z pracy, to pewnie po to, żeby spędzić czas z córką.

Klienci o ANI:

JUSTYNA OKRUSZKO

stylistka fryzur
Zaraźliwy śmiech i żywiołowa energia. W koloryzacjach lubi wyzwania, w strzyżeniach – fryzury podkreślające urodę i wygodne na co dzień. Chętnie wykonuje przedłużanie lub zagęszczanie włosów: przydaje się wtedy jej skrupulatność i precyzja. Anielska cierpliwość do małych dzieci. Jedno z sukcesami wychowuje w domu.

Klienci o JUSTYNIE:

Natasza Wysoczanska - fryzjer w Tallulah

NATASZA WYSOCZAńska

stylistka fryzur
Artystyczna dusza z muzycznej, ukraińskiej rodziny. Znakomita stylistka fryzur i mistrzyni strzyżeń – kształciła się u wielu mistrzów, w tym u Dimy Pasichnika, z którym wspólnie tworzyła wyjątkowy salon fryzjerski w Winnicy. Z powodu wojny uciekła do Polski – i znalazła przystań w Tallulah. Wyjątkowy talent, pogoda ducha i osobowość – mówi po angielsku, ukraińsku, rosyjsku, uczy się (szybko!) polskiego.

Klienci o NATASZY:

ROBERT BIGUS

stylista fryzur
Robert Bigus - fryzjer w salonie Tallulah
Człowiek wielu pasji, z którą od początku najważniejszą jest – fryzjerstwo. Łączy precyzję, doświadczenie i nutkę szaleństwa, co przekazuje swoim uczniom jako instruktor fryzjerstwa. W koloryzacjach szczególnie lubi te, w których może pokazać kunszt i artystyczną duszę – choćby balejaż z wolnej ręki. Do włosów podchodzi jak do… dzieła sztuki – właśnie dlatego jest mistrzem strzyżeń, zarówno damskich, jak i męskich.

Klienci o ROBERCIE:

ANDRZEJ FRANEK HURNY

stylista fryzur
Wulkan energii, wizjoner, czasem szaleniec, zawsze profesjonalista. Swój wyjątkowy talent szlifował m.in. w Londynie i Paryżu. Znakomity w koloryzacjach, ale też strzyżeniach – zgodnie z dewizą “diabeł tkwi w szczegółach”. Uwielbia mówić i prowadzić pasjonujące (czasem – niekończące się) rozmowy z klientami. Obecnie dzieli swój czas między góry i Warszawę.

Klienci o FRANKU:

DARIUSZ KLIMCZUK

stylista fryzur męskich
Nic, co męskie, nie jest mu obce. Od ponad 20 lat specjalizuje się w strzyżeniach męskich. Mistrz eleganckich fryzur, w których chętnie przemyca nowoczesność i ekstrawagancję. Znakomicie dba o włosy i brody, chociaż nie lubi, gdy nazywa się go barberem. Niezastąpiony w salonie jako oaza spokoju. I złota rączka.

Klienci o Darku

EWA GUBA

Kosmetyczka
Wyjątkowa specjalistka w dziedzinie kosmetyki, co docenia ogromna grupa jej wiernych od lat klientów. We wrześniu 2023 roku odebrała tytuł dla Najlepszej Kosmetyczki Roku w całym kraju! Na pozór twardo stąpająca po ziemi, w rzeczywistości – głęboko skrywany wrażliwiec. Podobno w pracy… najlepiej odpoczywa.

Klienci o EWIE

Aneta Puchała

kosmetyczka
Mówią o niej: “złote ręce”. Znakomita specjalistka depilacji woskiem, a zwłaszcza pastą cukrową – zarówno, jeśli chodzi o panie, jak i panów. Z wrodzonym spokojem i wyczuciem wykonuje również zabiegi depilacji laserowej. Wśród wielu zabiegów szczególnie wierzy w mezoterapię mikroigłową. Lubi podróżować – nie tylko pociągami. W sierpniu 2023 roku została uznana za najlepszą kosmetyczkę Warszawy!

Klienci o Anecie

Ania Góralska

manicurzystka
Na co dzień szalona, w pracy – pedantycznie dokładna, precyzyjna, z rzadkim zmysłem estetycznym. Manicure hybrydowy w jej wykonaniu to mistrzostwo. Ale największa specjalizacja to przedłużanie paznokci żelem – lepszej od niej w Warszawie nie ma. Z uwagi na maleństwo w domu szuka pomysłu na rozciągnięcie doby.

Klienci o ANI

Bożena Skorupka

Manicurzystka
Jeśli słychać w salonie głośny śmiech, to musi być ona. Imponująco doświadczona, zwłaszcza jeśli chodzi o pedicure leczniczy: chętnie rozwiązuje wszelkie problemy ze stopami. Ale najwięcej klientek przychodzi do niej na manicure tytanowy: jak mówią “na mieście”, jest w tym po prostu najlepsza. Miłośniczka książek i gier planszowych.

Klienci o Bożenie

Paweł Otworowski

Manager Salonu
Chociaż śpioch, w pracy często zjawia się jako pierwszy. Niezwykła atmosfera Tallulah to w ogromnej mierze właśnie jego zasługa – niezastąpiony w wyczarowywaniu brakujących, wolnych terminów. Prawa ręka szefa. Zarządza, zamawia i dba o codzienną organizację pracy. Coraz rzadziej tańczy, choć kiedyś robił to zawodowo.
LIVE OFFLINE
Loading...