Nasz zespół

ANIA ORŁOWSKA

stylistka fryzur

Właściwie wcale nie ma imię Ania, ale dla nas już Anią zostanie. Znakomita kolorystka: nie ma dla niej zadań niemożliwych. Każde cięcie i każdy kolor na włosach są u niej drobiazgowo przemyślane, choć wydaje się, że wyczarowały się same. Jeśli wybiega z pracy, to pewnie po to, żeby spędzić czas z córką.

JUSTYNA OKRUSZKO

stylistka fryzur

Zaraźliwy śmiech i żywiołowa energia. W koloryzacjach lubi wyzwania, w strzyżeniach – fryzury podkreślające urodę i wygodne na co dzień. Chętnie wykonuje przedłużanie lub zagęszczanie włosów: przydaje się wtedy jej skrupulatność i precyzja. Anielska cierpliwość do małych dzieci. Jedno z sukcesami wychowuje w domu.

KASIA BŁASZCZUK

stylistka fryzur

Lubi sprzeczności: ćwiczyła taniec latynoski, ale też trenowała boks. Miłośniczka dobrego stylu, również w pracy fryzjerskiej. Jej konikiem są koloryzacje włosów, przy których lubi pofantazjować, bazując jednak na ogromnym doświadczeniu. Uwielbia szukać nowych pomysłów, by zarażać nimi klientki i klientów. No i ten uśmiech!

Malwina Sidorowicz - fryzjer w Tallulah

MALWINA SIDOROWICZ

stylistka fryzur

Dokładna i imponująco cierpliwa, a zarazem pomysłowa i chłonna wiedzy. Od zawsze marzyła, żeby zostać fryzjerem, ale dopięła swego dopiero na studiach. Fryzjerstwo to jej żywioł i pasja, co widać zwłaszcza w koloryzacjach – uwielbia, gdy włosy wyglądają naturalnie, chociaż czasem przemyca w nich nutkę szaleństwa. Dobry duch naszego zespołu – rozpieszcza nas swoimi przepysznymi ciastami. 

4Z0A6572-5

NATASZA WYSOCZANSKA

stylista fryzur

Artystyczna dusza z muzycznej, ukraińskiej rodziny. Znakomita stylistka fryzur i mistrzyni strzyżeń – kształciła się u wielu mistrzów, w tym u Dimy Pasichnika, z którym wspólnie tworzyła wyjątkowy salon fryzjerski w Winnicy. Z powodu wojny uciekła do Polski – i znalazła przystań w Tallulah. Wyjątkowy talent, pogoda ducha i osobowość – mówi po angielsku, ukraińsku, rosyjsku, uczy się (szybko!) polskiego. 

ENRICO SCHIAVONE

stylista fryzur

Obywatel świata. Francuz, ale z włoskimi korzeniami. I włoskim temperamentem. Największy gaduła w salonie, chociaż po polsku potrafi tylko się przywitać i z gracją zakląć. Tytan pracy – uwielbia swój zawód, ale przede wszystkim uwielbia ludzi. No i nikt nie modeluje  włosów tak znakomicie jak on.

DAREK KLIMCZUK

stylista fryzur męskich

Nic, co męskie, nie jest mu obce. Od ponad 20 lat specjalizuje się w strzyżeniach męskich. Mistrz eleganckich fryzur, w których chętnie przemyca nowoczesność i ekstrawagancję. Znakomicie dba o włosy i brody, chociaż nie lubi, gdy nazywa się go barberem. Niezastąpiony w salonie jako oaza spokoju. I złota rączka.

KRZYSZTOF KULESZA

stylista fryzur

Wyjątkowa osobowość fryzjerska. Łączy wrażliwość, kreatywność i imponujący warsztat. Mistrz strzyżeń i stylizacji włosów, twórca spektakularnych metamorfoz, od lat szkoli też młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. Organizował pokazy mody, doradzał w licznych mediach, dwukrotnie zwyciężał w konkursie fryzjerskim Color Zoom. Oprócz pracy w Tallulah prowadzi własny salon we Wrocławiu. 

FRANEK HURNY

stylista fryzur

Wulkan energii, wizjoner, czasem szaleniec, zawsze profesjonalista. Swój wyjątkowy talent szlifował m.in. w Londynie i Paryżu. Znakomity w koloryzacjach, ale też strzyżeniach – zgodnie z dewizą “diabeł tkwi w szczegółach”. Uwielbia mówić i prowadzić pasjonujące (czasem – niekończące się) rozmowy z klientami. Obecnie dzieli swój czas między góry i Warszawę.

 EWA GUBA

kosmetyczka

Wyjątkowa specjalistka w dziedzinie kosmetyki, co docenia ogromna grupa jej wiernych od lat klientów. W 2012 uznana w plebiscycie Najlepsze Ręce za najlepszą kosmetyczką w Warszawie. Na pozór twardo stąpająca po ziemi, w rzeczywistości – głęboko skrywany wrażliwiec. Podobno w pracy… najlepiej odpoczywa.

ANETA PUCHAŁA

kosmetyczka

Mówią o niej: “złote ręce”. Znakomita specjalistka depilacji woskiem, a zwłaszcza pastą cukrową – zarówno, jeśli chodzi o panie, jak i panów. Z wrodzonym spokojem i wyczuciem wykonuje również zabiegi depilacji laserowej. Wśród wielu zabiegów szczególnie wierzy w mezoterapię mikroigłową. Lubi podróżować – nie tylko pociągami.

ANIA GÓRALSKA

manicurzystka

Na co dzień szalona, w pracy – pedantycznie dokładna, precyzyjna, z rzadkim zmysłem estetycznym. Manicure hybrydowy w jej wykonaniu to mistrzostwo. Ale największa specjalizacja to przedłużanie paznokci żelem – lepszej od niej w Warszawie nie ma. Z uwagi na maleństwo w domu szuka pomysłu na rozciągnięcie doby.

BOŻENA SKORUPKA

manicurzystka

Jeśli słychać w salonie głośny śmiech, to musi być ona. Imponująco doświadczona, zwłaszcza jeśli chodzi o pedicure leczniczy: chętnie rozwiązuje wszelkie problemy ze stopami. Ale najwięcej klientek przychodzi do niej na manicure tytanowy: jak mówią “na mieście”, jest w tym po prostu najlepsza. Miłośniczka książek i gier planszowych.

PAWEŁ OTWOROWSKI

menadżer salonu

Chociaż śpioch, w pracy często zjawia się jako pierwszy. Niezwykła atmosfera Tallulah to w ogromnej mierze właśnie jego zasługa – niezastąpiony w wyczarowywaniu brakujących, wolnych terminów. Prawa ręka szefa. Zarządza, zamawia i dba o codzienną organizację pracy. Coraz rzadziej tańczy, choć kiedyś robił to zawodowo.