Strzyżenie damskie

To nieprawda, że niektóre włosy nigdy nie będą się układać. To nieprawda, że są osoby skazane na jeden typ fryzury. Nożyczki w rękach naprawdę dobrego fryzjera potrafią wykreować rzeczy niesamowite: podkreślić walory urody albo zręcznie zatuszować niedoskonałości, gruntownie odmienić wizerunek albo nadać nowy charakter delikatną zmianą. Dobre strzyżenie damskie jest sztuką samą w sobie – trzeba jednak połączyć pasję, fryzjerski warsztat, fantazję i umiejętność wsłuchiwania się w klientkę na fotelu 

TALLULAH
Najlepszy salon fryzjerski w Warszawie
FOLLOW ON

 

Strzyżenie damskie. Z pasją i polotem    

 

Jeśli chodzi o modne strzyżenie damskie Warszawa nie pozostaje w tyle za Europą i całym światem:  mieszkanki stolicy wiedzą, jak ważne jest dobre cięcie i szukają salonów, gdzie znajdą fryzjerów z nieprzeciętnym rzemiosłem w ręku i głową pełną oryginalnych pomysłów. W Tallulah każdy fryzjer dopasowuje pomysł i wykonanie do konkretnej osoby. Może być to asymetryczny bob lub długie, naturalnie zwiewne, cieniowane i podkreślone lekkimi falami włosy w stylu boho. Mogą być to awangardowe, krótkie włosy z asymetrycznymi liniami lub klasyczne cięcia podkreślone geometryczną grzywką zakrywającą np. miejsca, w których włosów jest najmniej.

W Tallulah nie gonimy za modą: nawet najpiękniejsza, najbardziej finezyjna fryzura nie sprawdzi się, jeśli klientka czuje się w niej źle. Włosy mają dodawać pewności siebie i kobiecości, poddawać się stylizacji, a zarazem dobrze układać na co dzień. Strzyżenie damskie powinno łączyć w sobie wygodę, piękno, dopasowanie do twarzy kobiety i zarazem jej osobowości. Warto pamiętać o czymś jeszcze: włosy regularnie podcinane nie tylko lepiej się układają, ale też lepiej rosną i są w lepszej kondycji – systematycznie strzyżenie damskie polecamy więc zarówno paniom, które chcą utrzymać jeden rodzaj długości włosów, jak i tym, które chcą swoje włosy zapuścić. Żadna długość nie trwa zresztą u pań wiecznie – dobry fryzjer damski zmysł do zmian zna doskonale i uwielbia go wspierać.

Strzyżenie damskich włosów krótkich

 

Strzyżenie włosów krótkich    

 

Czy włosy krótkie są nudne? Ależ skąd! To właśnie przy krótkich włosach można bawić się asymetrią i finezyjnym łączeniem różnych długości, nadawać mocne znaczenie grzywce albo wyraźnie akcentować włosy w jednej partii ciała.

Krótkie włosy stały się popularne w latach 20. XX wieku: kobiety coraz bardziej chciały podkreślać swoją niezależność i indywidualność, a krótkie włosy dodawały i wdzięku, i “pazura”. To właśnie wtedy swoją krótką fryzurę pokazała światku pilotka Amelia Earhart, pierwsza kobieta, która przeleciała nad Oceanem Atlantyckim jako pasażerka, a potem pilotka, ale też amerykańska wokalistka Josephine Baker, która debiutowała na scenie w oryginalnej fryzurze w roku 1925.

W latach 20. rozgrywa się zresztą film Alana Parkera “Bugsy Malone”, w którym 14-letnia Jodie Foster – w charakterystycznych, krótkich włosach – zagrała postać o imieniu Tallulah. I to właśnie na cześć tej roli nazwaliśmy nasz salon!

 

Strzyżenie włosów damskich w Tallulah: co mówią nasi klienci?

Umów się na wizytę w Tallulah

NAJLEPSZYM SALONIE FRYZJERSKIM W WARSZAWIE 

 

Strzyżenie włosów średniej długości    

 

 

Średnia długość to włosy maksymalnie do ramion. Znakomicie sprawdzają się przy gładkich lub falowanych stylizacjach, ale pozwalają się też – choćby dla osób ceniących wygodę lub uprawiających sport – upinać i związywać.

Boom na włosy średniej długości zaczął się we wczesnych latach 30.: kobiety, które chwilę wcześniej odważyły się obciąć na krótko, chciały się czymś wyróżnić. Słynną posiadaczką włosów do ramion była choćby Greta Garbo . W latach 20. słynny fryzjer Marcel Grateau wymyślił też sposób na trwałą ondulację, a tym samym stał się pionierem tzw. “fal marcelowskich”, które nie straciły na popularności do dziś.

Strzyżenie włosów długich

 
 
 
Strzyżenie damskie - włosy długie

 

 Długie włosy, czyli takie, których długość sięga za ramiona, dają oczywiście mnóstwo możliwości: zarówno fryzjerowi, jak i noszącej taką fryzurę kobiecie. Prosta linia doda klasycznej elegancji, a oryginalne cieniowanie – zwiewności i lekkości. Można łączyć kilka długości albo skontrastować długie włosy krótszą grzywką. A to tylko niektóre, najbardziej oczywiste opcje. Długie włosy, jak doskonale wiedzą panie, wymagają szczególnej pielęgnacji, ale też szczególnego strzyżenia – właśnie dlatego, żeby dobrze się układały i pozwalały ciekawie stylizować na co dzień.

Strzyżenie włosów bardzo długich lub bardzo gęstych

 
 

 

Tego rodzaju włosy wzbudzają często zachwyt i zazdrość, chociaż ich utrzymanie bywa nie lada wyzwaniem. Żeby bardzo długie lub bardzo gęste włosy mogły się dobrze układać i zachwycać pięknem, muszą być bowiem odpowiednio obcięte i dopasowane do twarzy oraz sylwetki. Dobre i regularne strzyżenie poprawia też jakość takich włosów, które z racji swojej objętości i długości mają często tendencję do przesuszenia czy osłabiania na końcach.

CO JESZCZE POLECA TALLULAH?

Tallulah Manicure

Manicure żelowy

Nasza specjalistka od paznokci żelowych doskonale wie, jak nakładać żel, by był estetycznie wykończony w każdym detalu, długo się trzymał i pięknie wyglądał

Nakładanie manicure tytanowego w Tallulah

Manicure tytanowy

Znakomita metoda na trwałe i piękne paznokcie - szczególnie dla osób, które źle reagują na hybrydę albo mają zniszczone swoją naturalną płytkę

Mezoterapia igłowa dla starzejącej się skóry

Mezoterapia igłowa

Rewelacyjny sposób, by bez głębokiej ingerencji - zrewitalizować naszą skórę, odżywić ją i zapewnić warunki do autoregeneracji

NAJLEPSZY

salon fryzjerski w Warszawie
w plebiscycie "Mistrzowie Urody 2023"

Dobry fryzjer... rozmawia!

Każdą wizytę zaczynamy od rozmowy, czyli konsultacji. Nasi fryzjerzy chcą jak najwięcej dowiedzieć się o klientce i jej włosach, poprzednich zabiegach (np. koloryzacji), plusach i minusach codziennej pielęgnacji, ale też oczekiwanych efektach i poszukiwanej fryzurze – w tej oczywiście doradzają nasi styliści, sugerując się typem urody, karnacji, osobowością i stylem każdej z pań.

Zabiegi regeneracyjne

Oprócz umycia włosów zawsze sugerujemy przed właściwym strzyżeniem zabieg pielęgnacyjny. Czasem jest to odżywka, która ułatwia układanie się włosów w czasie strzyżenia, a czasem indywidualnie dedykowana maska – trwa to od kilku do kilkunastu minut.

Stylizacja włosów i modelowanie

Po strzyżeniu włosów czas na efektowne wykończenie. Podczas modelowania włosów nasi styliści rozmawiają o codziennej pielęgnacji w domu i podpowiadają, jak układać włosy na co dzień. Końcowa stylizacja zależy z kolei od oczekiwań klientki – może być to całkowicie gładka fryzura, wzmocnienie loków dyfuzorem i kosmetykami do stylizacji albo zwiewne loki.

CENY

Strzyżenie damskie - ceny w salonie Tallulah

W cenę każdego zabiegu wchodzi: konsultacja, mycie, pielęgnacja, strzyżenie oraz końcowe modelowanie / stylizacja 

160 zł

włosy krótkie

 

 

włosy krótkie

180 zł

włosy do ramion 

 

włosy średniej długości

220 zł

włosy za ramiona 

 

włosy długie

240 zł

bujne włosy

 

włosy bardzo długie lub bardzo gęste

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

W TALLULAH WYKONUJEMY RÓWNIEŻ:

Nakładanie manicure tytanowego w Tallulah

Manicure tytanowy

Znakomita metoda na trwałe i piękne paznokcie - szczególnie dla osób, które źle reagują na hybrydę albo mają zniszczone swoją naturalną płytkę

Tallulah Manicure

Manicure żelowy

Nasza specjalistka od paznokci żelowych doskonale wie, jak nakładać żel, by był estetycznie wykończony w każdym detalu, długo się trzymał i pięknie wyglądał

Mezoterapia igłowa dla starzejącej się skóry

Mezoterapia igłowa

Rewelacyjny sposób, by bez głębokiej ingerencji - zrewitalizować naszą skórę, odżywić ją i zapewnić warunki do autoregeneracji

A MOŻE INTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Fryzjerzy salonu Tallulah

NAJLEPSZY

salon fryzjerski w Warszawie
w plebiscycie "Mistrzowie Urody 2023"

Najlepszy salon fryzjerski w Warszawie

w plebiscycie "Mistrzowie Urody 2023"

„Najważniejsze, co może mieć kobieta - oczywiście oprócz talentu - to dobry fryzjer" (Joan Crawford)

LIVE OFFLINE
Loading...