To nieprawda, że niektóre włosy nigdy nie będą się układać. To nieprawda, że są osoby skazane na jeden typ fryzury. Nożyczki w rękach naprawdę dobrego fryzjera potrafią wykreować rzeczy niesamowite: podkreślić walory urody albo zręcznie zatuszować niedoskonałości, gruntownie odmienić wizerunek albo nadać nowy charakter delikatną zmianą.

Jeśli chodzi o modne strzyżenie damskie Warszawa nie pozostaje w tyle za Europą i całym światem:  mieszkanki stolicy wiedzą, jak ważne jest dobre cięcie i szukają salonów, gdzie znajdą fryzjerów z nieprzeciętnym rzemiosłem w ręku i głową pełną oryginalnych pomysłów. W Tallulah każdy fryzjer dopasowuje pomysł i wykonanie do konkretnej osoby. Może być to asymetryczny bob lub długie, naturalnie zwiewne, cieniowane i podkreślone lekkimi falami włosy w stylu boho. Mogą być to awangardowe, krótkie włosy z asymetrycznymi liniami lub klasyczne cięcia podkreślone geometryczną grzywką zakrywającą np. miejsca, w których włosów jest najmniej.

W Tallulah nie gonimy za modą: nawet najpiękniejsza, najbardziej finezyjna fryzura nie sprawdzi się, jeśli klientka czuje się w niej źle. Włosy mają dodawać pewności siebie i kobiecości, poddawać się stylizacji, a zarazem dobrze układać na co dzień. Strzyżenie damskie powinno łączyć w sobie wygodę, piękno, dopasowanie do twarzy kobiety i zarazem jej osobowości. Warto pamiętać o czymś jeszcze: włosy regularnie podcinane nie tylko lepiej się układają, ale też lepiej rosną i są w lepszej kondycji – systematycznie strzyżenie damskie polecamy więc zarówno paniom, które chcą utrzymać jeden rodzaj długości włosów, jak i tym, które chcą swoje włosy zapuścić. Żadna długość nie trwa zresztą u pań wiecznie – dobry fryzjer damski zmysł do zmian zna doskonale i uwielbia go wspierać.

Strzyżenie damskie w salonie Tallulah w Warszawie

Strzyżenie damskie w Tallulah Hair & Beauty

Strzyżenie włosów krótkich 

Czy włosy krótkie są nudne? Ależ skąd! To właśnie przy krótkich włosach można bawić się asymetrią i finezyjnym łączeniem różnych długości, nadawać mocne znaczenie grzywce albo wyraźnie akcentować włosy w jednej partii ciała.

Strzyżenie włosów średniej długości

Średnia długość to włosy maksymalnie do ramion. Znakomicie sprawdzają się przy gładkich lub falowanych stylizacjach, ale pozwalają się też – choćby dla osób ceniących wygodę lub uprawiających sport – upinać i związywać.

Strzyżenie włosów długich

Długie włosy, czyli takie, których długość sięga za ramiona, wymagają szczególnej pielęgnacji, ale też szczególnego strzyżenia. Lekkości i zwiewności doda cieniowanie, klasycznej elegancji – prosta linia.

Strzyżenie włosów b. długich lub b. gęstych

Uwielbiamy panie z takimi włosami, choć to zawsze wyzwanie. Ale nawet bardzo długie lub bardzo gęste włosy mogą się dobrze układać i zachwycać pięknem, jeśli są odpowiednio obcięte i dopasowane do twarzy oraz sylwetki.

STRZYŻEMY WŁOSY PAŃ Z FANTAZJĄ

Ile kosztuje strzyżenie damskie? 

włosy krótkie: 130 zł

włosy średniej długości150 zł 

włosy długie: 170 zł

włosy bardzo długie lub bardzo gęste: 200 zł

W cenę każdego zabiegu wchodzi: konsultacja, mycie, strzyżenie, pielęgnacja oraz końcowe modelowanie / stylizacja. 

Modne strzyżenie damskich włosów to nie wszystko!

Dobry fryzjer… rozmawia!

Każdą wizytę zaczynamy od rozmowy, czyli konsultacji. Nasi fryzjerzy chcą jak najwięcej dowiedzieć się o klientce i jej włosach, poprzednich zabiegach (np. koloryzacji), plusach i minusach codziennej pielęgnacji, ale też oczekiwanych efektach i poszukiwanej fryzurze – w tej oczywiście doradzają nasi styliści, sugerując się typem urody, karnacji, osobowością i stylem każdej z pań.

Zabiegi regeneracyjne i wzmacniające

Oprócz umycia włosów zawsze sugerujemy przed właściwym strzyżeniem zabieg pielęgnacyjny. Czasem jest to odżywka, która ułatwia układanie się włosów w czasie strzyżenia, a czasem indywidualnie dedykowana maska – trwa to od kilku do kilkunastu minut.

Stylizacja włosów i modelowanie

Po strzyżeniu włosów czas na efektowne wykończenie. Podczas modelowania włosów nasi styliści rozmawiają o codziennej pielęgnacji w domu i podpowiadają, jak układać włosy na co dzień. Końcowa stylizacja zależy z kolei od oczekiwań klientki – może być to całkowicie gładka fryzura, wzmocnienie loków dyfuzorem i kosmetykami do stylizacji albo zwiewne loki.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Jestem bardzo zadowolona z cięcia. Miła atmosfera, a pani Ania bardzo dobrze dobrała fryzurę do moich potrzeb. Jeszcze tam wrócę 🙂
(Elżbieta W.) 

Cięcie wykonane dokładnie tak, jak oczekiwałam! Dziękuję za miłą atmosferę i profesjonalną obsługę!
(Kamila S.)

Jeszcze nigdy po strzyżeniu moje włosy nie układały się tak fantastycznie. Kasia jest znakomita!
(Marzena W.)

Moje zwykłe, krótkie włosy po świetnym strzyżeniu nabrały charakteru i pazura. Bardzo dziękuję!
(Ania R.)

Umów się na wizytę w Tallulah Hair & Beauty – 

najpiękniejszym salonie fryzjerskim w Warszawie

Koloryzacja włosów

Profesjonalna koloryzacja włosów gwarantuje nie tylko piękny kolor, ale też jego trwałość i zdrowie włosów. Sprawdź w Tallulah różne możliwości koloryzacji – od jednolitej po wielotonową, sombre czy balayage. 

Manicure żelowy

Jeśli szukasz sposobu na przedłużenie lub wzmocnienie swoich paznokci, a jednocześnie trwały i piękny kolor, sprawdź nasz manicure żelowy. W Tallulah wykonuje go Ania – wybitna specjalistka techniki żelowej. 

Dla panów

Fryzjer męski doskonale wie, jak zadbać o męskie włosy kompleksowo – od strzyżenia poprzez stylizację aż po pielęgnację. Mężczyznom oferujemy również zabiegi trymowania brody, tuszowania siwizny oraz bardziej oryginalnej koloryzacji włosów. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY