Srebrne włosy? Niekoniecznie!

    Podczas gdy panie usilnie walczą z pierwszymi objawami siwych włosów, u mężczyzn jest inaczej. Siwizna może dodawać powagi i uroku, bywa seksowna i świetnie podkreśla osobowość: w końcu sam George Clooney jest tego najlepszym przykładem. 

Siwe włosy – każde włosy zresztą – potrafią być bardzo niesforne: nie zawsze tworzą na głowie regularne wzory, czasem pojawiają się tylko w konkretnych punktach, mogą mieć też różną intensywność. Stąd coraz popularniejsze zabiegi tzw. odsiwiania włosów. W Tallulah Hair & Beauty nie lubimy tego określenia – wolimy nazwę tuszowanie siwizny. Nie chodzi przecież o to, żeby pozbyć się siwych włosów (zmiany pigmentacyjne w strukturze włosa są trwałe), ale żeby wyrównać kolor, przyciemnić włosy, a w konsekwencji nadać włosom jak najbardziej naturalny wygląd.

Dostępne w drogeriach, popularne produkty do siwizny mają podstawową wadę: włosy zyskują sztuczną barwę, przez co zamiast tuszować kolor włosów, jeszcze bardziej go podkreślamy. W Tallulah Hair & Beauty kolor męskich włosów dopasowujemy zawsze indywidualnie do klienta: w zależności od rodzaju włosów naturalnych, struktury włosa i oczekiwanych efektów nasi styliści fryzur dobierają z całej gamy produktów kolorystycznych (łącznie  szeroką paletą kolorów) takie, które w konkretnym przypadku sprawdzą się najlepiej. I dadzą najlepszy, najbardziej naturalny efekt.

Niektórzy mężczyźni lubią włosy przyprószone srebrnym kolorem, inni wolą delikatnie zmienić barwę wszystkich włosów, a jeszcze inni chcą zdecydowanego odcienia często bardzo różnego od ich włosów naturalnych. Każdy z takich przypadków wymaga innej techniki koloryzacji, innego produktu i oczywiście innego koloru: właśnie dlatego nasi znakomici styliści fryzur każdy zabieg tuszowania siwizny poprzedzają drobiazgową konsultacją.

Mamy również rozwiązanie dla osób, które zauważyły już siwe włosy, ale chciałyby powrotu swojego naturalnego, dawnego koloru. Dzięki najnowszemu, dostępnemu od niedawna balsamowi Elixir Anti-Grey z linii Dermosthetique (marka La Biosthetique) możliwe jest reaktywowanie i ochrona naturalnych pigmentów we włosach, a w efekcie znaczny wzrost produkcji melaniny, co pozwala na naturalne odnowienie swojego naturalnego koloru włosów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapytaj naszych stylistów – na wszystkie pytanie odpowie też nasz wyjątkowy fryzjer męski Darek.

Tallulah-Tuszowanie-Siwizny2

Strzyżenie u Darka – prawdziwa klasa. Rzadko kto tak dobrze zna się na męskich strzyżeniach. Polecam! 

Marek F.

Jestem zachwycony. Obsługą, serdecznością, wystrojem salonu. To poziom światowy! Franek jest Mistrzem 🙂  #pięknie 

Tomasz S.

Sprawnie, a dokładnie i precyzyjnie. Elegancko, ale nowocześnie. Darek to fachowiec, jakich nie ma – zdecydowanie najlepszy męski fryzjer w Warszawie! I w jakim niezwykłym miejscu 🙂 

Robert G.

Do Darka przychodzę regularnie – i nie zamierzam tego zmieniać. Nie dość, że mistrz, to jeszcze fajny człowiek! 

Michał S.

USŁUGI FRYZJERSKIE DLA PANÓW: 

tuszowanie siwizny ze strzyżeniem: 230 zł

strzyżenie męskie: 120-130 zł

strzyżenie męskie z trymowaniem brody i wąsów: 180 zł

trymowanie brody i wąsów – 80 zł

NASZE USŁUGI DLA PANÓW

możesz sprawdzić na naszej stronie rezerwacyjnej.

Chcesz zadbać o dłonie i stopy?

W Tallulah regularnie dbamy o dłonie mężczyzn, ale nie tylko: systematyczny pedicure leczniczy rozwiązuje wszelkie problemy związane ze stopami. 

Chcesz odświeżyć swoją twarz?

Nasi specjaliści oferują różne zabiegi kosmetyczne dedykowane specjalnie dla panów i dostosowane do potrzeb ich skóry. 

Problemy z włosami?

O przerzedzające się włosy warto zadbać jak najszybciej – mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg dla panów, którzy zauważają u siebie utratę włosów. 

TALLULAH HAIR & BEAUTY