Drodzy klienci - dbajmy o siebie nawzajem, bądźmy bezpieczni!

Drodzy klienci!

W związku z pandemią koronawirusa Covid-19 sytuacja jest naprawdę poważna. Ten trudny czas jest sprawdzianem solidarności dla nas wszystkich: musimy dbać nie tylko o zdrowie własne, ale też o zdrowie innych – naszych klientów, pracowników, naszych rodzin, sąsiadów, znajomych i zupełnie obcych ludzi. Ostrożność, nawet nadmierna, jest teraz nam wszystkim bardzo potrzebna.

DBAMY O WAS – I O SIEBIE

W Tallulah niezwykle poważnie traktujemy Wasze – i swoje – zdrowie i bezpieczeństwo. Czystość, higiena, dezynfekcja (m.in. sterylizacja narzędzi, używanie jednorazówek do zabiegów kosmetycznych itp.) są w naszym salonie codziennością.

W związku z zagrożeniem koronawirusem jeszcze mocniej zaostrzyliśmy jednak nasze zasady, by dbać o Wasze bezpieczeństwo. Niektóre zmiany zauważycie sami – np. nie witamy się z Wami uściskiem dłoni, często dezynfekujemy w ciągu dnia części wspólne (klamki, uchwyty, stanowiska pracy), pracujemy w rękawiczkach, nie podajemy Wam kurtek, zachęcamy do mycia rąk przed i po wizycie itp. Robimy to dla Was i dla siebie.

Ale potrzebujemy również Waszej pomocy i współpracy.
PROŚBA DO NASZYCH KLIENTÓW 
Właśnie dlatego uprzejmie prosimy o to, byście przełożyli swoją wizytę w Tallulah za 2-3 tygodnie, jeśli:  
– jesteście przeziębieni, czujecie się osłabieni, macie jakiekolwiek symptomy obniżonej odporności; 
– przyjechaliście z kraju o wyjątkowo dużej zachorowalności (m.in. Chiny, Włochy, Korea Południowa, Iran, Niemcy) 
– mieliście kontakt z osobą zarażoną koronawirusem lub osobami z jej otoczenia
– z jakiegokolwiek powodu jesteście objęci kwarantanną domową. 

Pracujemy w Tallulah normalnie, ale chcemy dbać o Wasze i swoje zdrowie najlepiej, jak to możliwe. Z góry dziękujemy za Wasze zrozumienie i współpracę. Gdyby doszło do jakichkolwiek zmian,  niezwłocznie Was poinformujemy.

TALLULAH HAIR & BEAUTY