LICZYMY NA WASZĄ POMOC!

Szanowni. Drodzy. Kochani! 

Przez ostatnie tygodnie całkowicie zmienił się świat. Wasz – i nasz. Ale dbając o zdrowie, myśląc o sobie, naszych bliskich i o Was, naszych klientach, nie tracimy optymizmu i nadziei. Wierzymy, że za kilka tygodni będziemy w stanie wrócić do normalności.

Jak wiecie, od 1 kwietnia nasz salon jest całkowicie zamknięty.

Dostajemy jednak mnóstwo telefonów od osób, które chciałyby przyjść do Tallulah, ale nie mogą. I pytają: jak możemy Wam pomóc? To Wasze głosy ośmieliły nas, żeby taki sposób pomocy uruchomić.

Jesteśmy dla Was – i dzięki Wam! 

To dzięki Wam Tallulah ma swój wyjątkowy klimat. To dzięki Wam tętni u nas życie. Dzięki Wam tak dużo u nas śmiechu, sympatycznych pogawędek i poczucia bliskości.

To niezwykłe, słyszeć od tak wielu z Was: “przyjdę do Was na pewno” albo “obiecuję, że wrócę za kilka tygodni”. Już teraz umawiacie się na często odległe terminy, a my będziemy dla Was do dyspozycji
na pewno.

Wielu z Was sugerowało jednak, że chcieliby pomóc nam już dziś. Dla wszystkich, którzy nas lubią i zamierzają wciąż do nas przychodzić, zorganizowaliśmy więc dwa sposoby na pomoc. Nie trzeba dodawać, że w tym trudnym czasie Wasze wsparcie będzie dla nas nieocenione I z góry bardzo, bardzo za nie dziękujemy!

JAK MOŻNA NAM POMÓC?

Bon na dowolną usługę – do wykorzystania przez 12 miesięcy

To najprostszy sposób pomocy – możecie wykupić już teraz bon na dowolną usługę, którą my zrealizujemy w ciągu następnych 12 miesięcy.

Jak działa bon?

  1. Bon jest otwarty. Nie musicie dziś decydować, na co będziecie chcieli go przeznaczyć. Będzie można wykorzystać go na usługę fryzjerską, kosmetyczną, manicure/pedicure lub na zakup jakiegokolwiek kosmetyku. Pełna dowolność
  2. Bon ważny przez cały rok. Każdy bon będzie można zrealizować w ciągu 12 miesięcy od dnia zakupu
  3. Bon opłacany online. Bez wychodzenia z domu można dokonać płatności internetowo.
  4. Bon wysyłamy elektronicznie. Po zakupie każda osoba otrzymuje elektroniczną wersję bonu ze specjalnym numerem, który będzie pozwalał go zrealizować.
  5. Bon dla dowolnej osoby. Bon można kupić dla siebie lub podarować w formie prezentu dowolnej osobie.
  6. Bon do wykorzystania przez kilka osób Z tego samego bonu będzie mogło skorzystać kilka osób (do wysokości kwoty, na jaką opiewa bon) : przy realizacji usługi wystarczy podać numer.

 

Można kupić dowolną liczbę bonów 😉

Przeczytaj Regulamin Zakupu Bonów oraz zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Bon – 100 zł

100,00 

Bon – 200 zł

200,00 

Bon – 300 zł

300,00 

Bon – 500 zł

500,00 

Bon – 1000 zł

1 000,00 

Bon – 1500 zł

1 500,00 

Dowolna wpłata na bieżące potrzeby salonu 

Jak doskonale wiecie, utrzymanie salonu w tym trudnym czasie generuje bardzo dużo kosztów: czynsz, media, pensje pracowników, ZUS, podatki, systemy rezerwacyjne… .

Zdajemy sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy dzisiaj w trudnej sytuacji. Jeśli jednak chcielibyście wesprzeć nas dodatkową kwotą, choćby niewielką, która pomoże nam ten trudny czas przetrwać i działać dalej, będziemy niewypowiedzianie wdzięczni!

Dla każdego, kto zdecyduje się na takie wsparcie dla Tallulah, przygotujemy indywidualnie dopasowany, drobny prezent. Z góry bardzo, bardzo dziękujemy!

Drobny napiwek dla Tallulah

20,00 100,00 

SKU: Brak danych Kategoria:

BONY DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA STRONIE REZERWACYJNEJ

Bony w dowolnej kwocie możecie również kupić na naszej stronie rezerwacyjnej – moment.pl/tallulah. Wystarczy kliknąć w link. Dziękujemy! 

TALLULAH HAIR & BEAUTY. TWÓJ DOBRY FRYZJER W WARSZAWIE