OIL THERAPY LA BIOSTHETIQUE

Wyjątkowo intensywna terapia regeneracyjna dla włosów Oil Therapy La Biosthetique to zabieg dla włosów suchych, zniszczonych, zmęczonych zabiegami chemicznymi (takimi jak koloryzacje, rozjaśnianie czy codzienna stylizacja prostownicą).

Kwintesencją zabiegu są drogocenne oleje – źródło witalności, jedwabistości, ale też pielęgnacyjnej ochrony i odbudowy struktury włosa. Zabieg Oil Therapy odbywa się dwustopniowo: kąpiel olejowa wnika do warstwy włóknistej włosa przez otwarty naskórek, a krem wzmacnia penetrację, wnika w łuskę włosa, chroni ją i regeneruje.

Oil Therapy - efekty terapii przed i po zabiegu
Olejek Oil Therapy La Biosthetique

WAKACYJNA PROMOCJA DO KOŃCA WRZEŚNIA – PŁACISZ TYLKO ZA MODELOWANIE LUB STRZYŻENIE 

Standardowa cena Oil Therapy w salonie Tallulah to 150 zł (dla włosów krótkich), 170 zł (dla włosów średniej długości) i 190 zł (dla włosów długich). W ramach wakacyjnej akcji ZDROWE WŁOSY Z TALLULAH zabieg Oil Therapy wykonujemy bezpłatnie – płacisz wyłącznie za modelowanie włosów lub za strzyżenie.

Zabieg Oil Therapy kosztuje więc 70 zł (włosy krótkie), 80 zł (włosy średniej długości) lub 90 zł (włosy długie), jeśli chcesz otrzymać zabieg regeneracyjny, a potem wymodelować włosy.

Jeśli chcesz podczas zabiegu wykonać strzyżenie, płacisz tylko za cięcie włosów – 130 zł (włosy krótkie), 150 zł (włosy średniej długości) lub 170 (włosy długie).

Promocyjne zabiegi Oil Therapy wykonują nasze stylistki Angelika, Eliza, Kasia i Malwina. 

Składniki aktywne Oil Therapy 

Olej rycynowy

OLEJ RYCYNOWY 

Tłoczony na zimno olej rycynowy znany jest również jako olejek z cudownego drzewa. Jako produkt naturalnie roślinny w kosmetologii znany był już w starożytności – zawiera w sobie wysokie stężenie nienasyconych kwasów tłuszczowych: kwas rycynolowy, oleinowy i linolowy. Specjalna technologia La Biosthetique powoduje, że mimo oleistości olej rycynowy nie obciąża włosów, ale nadaje im jedwabistości i wzmacnia ich strukturę.

Balsam Tolu

BALSAM TOLU 

Używany jako środek leczniczy już przez starożytnych Majów i Azteków – do gojenia ran, ale też ochrony skóry i włosów. Tradycyjnie otrzymywany jest przez nacięcie kory i zebranie żywicy z drzewa balsamowego. Ma nieco waniliowy zapach, działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Wchodzi w skład kremu Oil Therapy, co zapewnia ochronę i pielęgnację łuski włosa.

Owcza wełna

KERATYNA

Keratyna zawarta w Oil Therapy pochodzi z owczej wełny: fragmenty keratyny są niemal takie same jak keratyna zawarta w ludzkich włosach. Wiele badań dowodzi, że włosy pielęgnowane keratyną z owczej wełny stają się bardziej odporne i elastyczne. Keratyna zawarta w kremie Oil Therapy ma szczególne znaczenie dla łuski włosa – chroni ją oraz odbudowuje jej zniszczoną strukturę.

Piękne włosy po zabiegu olejowania

DWIE WERSJE

VITAL OIL THERAPY przeznaczona jest do włosów cienkich, umiarkowanie lub mocno zniszczonych, mało sprężystych, połamanych, z rozdwajającymi się końcówkami, ale też do włosów niesfornych, puszących się, kruchych.

VOLUME OIL THERAPY przeznaczona jest do włosów normalnych i umiarkowanie cienkich, z drobnymi uszkodzeniami, do włosów matowych, z rozdwajającymi się końcówkami i pozbawionych elastyczności.

EFEKTY ZABIEGU 

Włosy stają się widocznie bardziej elastyczne, sprężyste, pełniejsze i lśniące. Wyraźnie zmniejsza się liczba rozdwojonych końcówek, włosy są nieobciążone, natomiast zdecydowanie lepiej się układają – tuż po zabiegu włosy mogą delikatnie trudniej się rozczesywać, co jest normalnym efektem zabiegu.

Najlepsze efekty – zwłaszcza przy włosach mocno zniszczonych – osiąga się przez powtórzenie zabiegu trzykrotnie w odstępach co dwa tygodnie. Jeśli w tym czasie włosy są farbowane, należy zastosować tydzień przerwy (zabieg można stosować tydzień po koloryzacji lub tydzień przed koloryzacją).

Intensywne nawilżenie włosów

CZAS TRWANIA

Cały zabieg Oil Therapy trwa mniej więcej do półtorej godziny – w czas ten wliczone jest już końcowe modelowanie włosów. Można również wykonywać zabieg w trakcie strzyżenia włosów: należy wtedy doliczyć mniej więcej pół godziny do zabiegu.

Chcesz umówić wizytę 

Zarezerwuj wizytę przez stronę rezerwacyjną lub zadzwoń. Kontakt telefoniczny jest najlepszy – zawsze postaramy się znaleźć dla Ciebie wolne terminy! Nasz numer: 22 415 90 30. Zapraszamy!

Angelika to moje fryzjerskie odkrycie 😉 Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta! 

Ewa F.

Jak zawsze rewelacja! 

Dominik P.

Rewelacja, polecam! Wszystko na najwyższym poziomie – również wytyczne epidemiologiczne. 

Barbara R.

Wizyta wzorowa!!! Szczególnie teraz, jestem pod wrażeniem. Brawo!! 

Beata K.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W TALLULAH

NAJPIĘKNIEJSZYM SALONIE W WARSZAWIE

TALLULAH. TWÓJ DOBRY FRYZJER W WARSZAWIE